Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

pro ženu.. 

žena může mít podle mého naprosto srovnatelné auto s mužem. ale jasně, chápu myšlenku. 

Osobně MB moc nemusím, nedávno jsem měl půjčené GLE coupé na 2300km a není to můj šálek čaje, nicméně pohodlí a solidní zpracování se mu upřít nedá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monika Skús dať budget, typ paliva , typ prevodovky , pripadne iné parametre , obľúbené značky pripadne typ karosérie SUV/sedan ...

Nechcem zahlcovať vlákno do ktorého môj dotaz fakt nepatrí, takže presúvam do príslušnej sekcie - vybíram káru

 

Co treba nove Audi A3?

1er BMW se dobre ridi, zvlaste se silnejsimi motory, ale jeho vzhled je diskutabilni.

2er BMW? To podle me nevypada vubec spatne.

Pokud mas rada neco ve stylu cross-overu, pak treba Audi Q2..

Prvotni otazka je, co od toho auta cekas?

Tieto konkrétne bavoráky ma až tak moc neberú, no o to viac sa mi páčia tie Audiny, napriek tomu, že sú každá z úplne iného segmentu. Reprezentujú však presne to čo sa mi najviac pozdáva a teda buď hatchback, alebo crossover ...

 

Moja najmladšia má dva týždne bavora X4 M40i v bledomodrej farbe. Tento víkend ho trošku testujem. Je to také ženské autíčko a je vysoko návykové, M performance robí divy... a ten zvuk, skoro som si ucvrkol. Len ten automat mi akosi neštimuje...

Veľmi pekné autíčko, dokonca aj tú bledomodrú farbu by som nejako predýchala, no žiaľ je vysoko nad môj limit... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...