Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A podle me je to pekne hnusny. Pokud to chces opravdu vedet kam, tak ano, jdi s poucovanim me o posuzovani designu v kontextu a ne pocitove do prdele. A good si bud sam. Ja jsem spis v pohode nez "good" . Uz me nebavis takze ja v teto debate koncim.

 
Pekne hnusny je Aztec. Ten Citroen je fakt zajimavy koncept a kdyby jsi zil v te dobe a nekde ho videl, tak to na 100% v zivote nereknes a vo tom to je...coz nemeni nic na tom, ze ti ted klidne muze prijde hnusny, mi se to libi. 

 

Kupátko pomalu zarůstá trávou,stojí tam už min 2roky.

 

Kde to je? Ja mu od nej zadarmo pomuzu! :) Fakt skoda, krasne auto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem moznost se svezt v Moste s Caymanem S upravenym pro okruh, pod dohledem Jakuba Michalovice, a musim vam rict, ze je to uzasny nastroj pro blbnuti na Mosteckym okruhu. Ono to netrha primo asfalt, ma to jen lehce pres 300k, ale to je na tom vlastne to krasne - ridi se to uzasne. Clovek jen sedi, drzi volant a vi presne, co se deje. Je to vsechno takove krasne tuhe, kratke kvalty...Ta presnost, lehkost a ladnost projizdeni technickych pasazi je na tom to nejlepsi. Doporucuju kazdemu si to na par stintu pronajmout, Jakub je skvely instruktor a tohle je nezapomenutelny zazitek.

post-10166-0-52911000-1509658216_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavle, prave ze optika tech lokalit co uvadis byla, je a podle me bude us full size ve statech + japonci. Dle me toho prodaj par kusu. Spis bych to videl na Rusko a mozna Cina... Za me je to hnusny, to uz i Amaroun je peknejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S badgom X250d predaju v USA odhadom 146 kusov mesacne. Regionalny manazer pre Texas a Arizonu spacha behom prveho kvartalu samovrazdu - v garazi si pusti Lynyrd Skynyrd a nastartuje si benzinovu V8.

 

V Cine je snad 80% novych osobnych aut limuzina.. jak to nema vzadu kufor a alebo to nie je Range Rover, Cinan ti to ofrfle alebo vysmeje, alebo oboje. 

 

Podla mna je toto auto pre Europu, Afriku, Lat Ameriku, Australiu atd... a bude sa to bohuzial predavat dobre

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...