Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Asi si ma presne nepochopil, preco som zostal smutny. Niekedy, davno, este ked sa ludia v restauraciach rozpravali namiesto citania mobilov, ked si videl na mergli AMG, tak to malo oturbeny V8 alebo V12 a trhalo to gumy jak roko sifredi. AMG bola zaruka styloveho sposobu ako konvertovat mrtve dinosaury na paradny zazitok za volantom. Dnes tie tri pismenka nalepia na posrate acko minilimuzinku "za tricat s depeha", daju do toho dva litre turbodizla, 180k a stovka za osem sekund, len aby teamleader v miestnej outsourcovanej velkoslepicarni mohol postovat na instagram hustejsie fotky. To nie je AMG, to je OMG.

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si ma presne nepochopil, preco som zostal smutny. Niekedy, davno, este ked sa ludia v restauraciach rozpravali namiesto citania mobilov, ked si videl na mergli AMG, tak to malo oturbeny V8 alebo V12 a trhalo to gumy jak roko sifredi. AMG bola zaruka styloveho sposobu ako konvertovat mrtve dinosaury na paradny zazitok za volantom. Dnes tie tri pismenka nalepia na posrate acko minilimuzinku "za tricat s depeha", daju do toho dva litre turbodizla, 180k a stovka za osem sekund, len aby teamleader v miestnej outsourcovanej velkoslepicarni mohol postovat na instagram hustejsie fotky. To nie je AMG, to je OMG.

Ty si nepochopil mna, myslel som to presne tak ako si to ty napisal :) so vsetkym suhlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potom gut. Spominat ake je to pekne auto je zbytocne lisanie sa mercedesu. Ked kritizujes, musis sa do toho opriet :)

A tak zase pekne je.. ved aj teba uputalo.. hlavny problem je ze sa to tvari drsne a je v tom 220-co je sice super motor ale inde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako ze ostatnym jebe, tak je tym padom ok ked aj im.. spravne som to rozkodoval? :)

Odhliadnuc od toho ze M paket a AMG snad nikto nikdy nevnimal ako rovnaky level.

M paket nie je ekvivalent AMG , ale M division a AMG uz je vnimany cca podobne. I ked ja (pochopitelne) vnimam AMG vyssie ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako ze ostatnym jebe, tak je tym padom ok ked aj im.. spravne som to rozkodoval?

 

Nene, nerozkodoval. Ja citim stejne rozhorceni, jen jsem to chtel rozmelnit a nechtel jsem, aby se vsechny hromy a blesky svezly na AMG, kdyz u sousedu delaji podobne prasarny

 

Je to teda uz nejakej cas, co jsem sledoval detailneji svet aut, ale ja beru AMG a divizi M na stejnou uroven. Stejne jak AMG paket a M paket, kterej se da doobjednat k vetsine modelu. Ale mozna se pletu...

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to teda uz nejakej cas, co jsem sledoval detailneji svet aut, ale ja beru AMG a divizi M na stejnou uroven. Stejne jak AMG paket a M paket, kterej se da doobjednat k vetsine modelu. Ale mozna se pletu...

 

Nepleties, je to tak postavene aj samotnymi automobilkami a takisto je to vnimane u odbornej a prevaznej casti aj laickej odbornosti.  Aj ked k tomuto peklu nema BMW alternativu  :notworthy:

post-2862-0-31914600-1515535387_thumb.jpg

Upraveno uživatelem tedwine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepleties, je to tak postavene aj samotnymi automobilkami a takisto je to vnimane u odbornej a prevaznej casti aj laickej odbornosti.  Aj ked k tomuto peklu nema BMW alternativu  :notworthy:

Ani k tomuto "peklu"  :cheers:

mercedes-citan-45-amg-nahled.jpg?resize=

 

Ale jinak Mercedesy miluju, přestože teď tedy jezdím v BMW  :mummy:

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...