Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vyzkousel bych to moc rad pro srovnani. A jinak je mi jasny ze zrovna na snehu haldex proti poradne ctyrkolce bude hrozne zaostavat - vsak jsem to i psal, ze to dokonale neni. Ale na odpoledni vyblbnuti se, a v ramci toho, ze je to auto na bezne jezdeni, jsem spokojeny moc :-)

 

Odporucam vyskusat 4x4 v Eve a jeho vektorovy prenos na snehu.. Kamos ma 911 turbo a vravi ze je to take hrackarske 4x4 proti Evu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkousel bych to moc rad pro srovnani. A jinak je mi jasny ze zrovna na snehu haldex proti poradne ctyrkolce bude hrozne zaostavat - vsak jsem to i psal, ze to dokonale neni. Ale na odpoledni vyblbnuti se, a v ramci toho, ze je to auto na bezne jezdeni, jsem spokojeny moc :-)

Jasne je to vzdy o zabave, aj tak ten potencial Eva ja nevyuzijem na 100%
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po téměř 4 měsících jsem si připomněl, jak neskutečný tohle auto je. Po dlouhý odstávce chvíli cvakal hydroštel, ale po chvíli už se zpod kapoty linul jen V8 šum, radost! :)

Teď už jen jarní servis a zase pár maličkostí, a sezona může začít.

 

post-6759-0-58379900-1519478920_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada, Karle, je to fakt nadherny auto + pece, co mu davas.

Vzdycky me nejakej youngtimer nadchne, ale pak si reknu, ze bych tomu asi nedaval to, co by bylo zapotrebi.

Je to boj, v nasem veku, kdy uz si chceme a muzeme dovolit udelat radost. Srdicko chce, rozum zatim trochu vzdoruje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě nějaký to video z dneška ;)

 

 

Člověče, měl by ses toho co nejdřív zbavit. Očividně měli ti felčaři varující už kdysi dávno před negativními účinky vysoké rychlosti a zrychlení na lidský organizmus recht.

Je to vidět tak cca od 0:45. Za 2, šláp, za 3, šláp, za 4, šláp ... otřít frňák. A pak ještě několikrát. Není divu, že sis vzal příklad z Deadpoola a pořídil si rukavice s červenými prvky, aby na nich nebyla vidět ta krev, kterou si očividně musíš kvůli té drtivé akceleraci furt otírat z nosu. Tak ještě ty "brown pants" na to, když se v tomhle počasí vyskytne v zatáčce nějaká ta zapomenutá kaluž a je to.

Jinak paráda! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, nejak me jebe a resim nahradu za prodanou MX-5. Mam v pacu bude f11 530i nebo e90 330xi od kamose s manualem.

Co Vám dava vetsi smysl? Aktualne jezdim s novou Insignii, ale potrebujeme dve auta. Ta 330xi me laka vic, protože je to mensi auticko, petka bude asi podobna Insi svym pojetim. Ale u te 330xi se boji, ze ta ctyrkolka muze zabit charakter auta. Co jsem cetl, tak xdrive u bawa moc nechvalej. A ještě ma ta 330xi oddelanej katak, coz je teda oprava snad ke sto litrum. Nicmene ma novou STK a krom sem tam blikajici se kontrolky jede auto dobre... Proste potrebuju "nutne" sestival, dokud jsou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...