Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zkusím mezi nadšenci - po dlouhých 26 letech, mám možnost výběru služebního auta i v benzínovém provedení - což znamená, že jsem v ničem benzínovém nejezdil.

Rozpočet je +/- 800 000 kCZK (slevy z ceníků se pohybují od 3% MAZDA, do 27 % Opel).

 

Poradíte který typ motoru, výrobce, na který se při výběru soustředit, a když tak proč nejít zase do nafty. Základem je můj zvyk mít automat + nějaké vychytávky (pod zadkem topení, LED světla, dojezdové, rezervní kolo, ne pumpičku, adaptibilní tempomat), jooo a podle firmy modrá barva.

Klidně i vyšší posazení (nechce si miuž vysouvat z "tanku". Nájezd 60 000/rok, doba použití 40 měsíců.

 

Děkuji

Upraveno uživatelem vaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podávám situační zprávu. Měla to být 635CSi. Na první pohled nevypadala zle, při detailním pohledu "pod sukně" je to auto zadarmo drahý. Tak nic.

Bílá? Českej Brod?

E: tohle by stálo za zkouknutí. 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=274433790&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=30&maxFirstRegistrationDate=1995&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&searchId=f341013e-6702-2d8d-09ff-200c5e0c9b20

kola a čalouníka seženeš...

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

US verze v automatu, přiškrcený výkon, těžký auto. Nemá to evropský papíry, dostaneš to jen na veteránský značky. To bych nebral.

 

Osobně bych se jel podívat na tohle, pofacelift, klima, střešní okno, manuál Getrag, EU verze. Už ho zkoušel nabízet na podzim, měl jinou cenovku, na sezonu nasadil o 2k Euro víc, tak by se dal asi sklepat

 

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-635-csi-m-e24-sport-getribe-deutsches-auto/1059463069-216-3153

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

US verze v automatu, přiškrcený výkon, těžký auto. Nemá to evropský papíry, dostaneš to jen na veteránský značky. To bych nebral.

 

Osobně bych se jel podívat na tohle, pofacelift, klima, střešní okno, manuál Getrag, EU verze. Už ho zkoušel nabízet na podzim, měl jinou cenovku, na sezonu nasadil o 2k Euro víc, tak by se dal asi sklepat

 

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-635-csi-m-e24-sport-getribe-deutsches-auto/1059463069-216-3153

Na fotkách dobrý,ale zalek bych se těch polskejch značek. Nemám s nima při handlování dobrou zkušenost. Byl jsem se podívat na tři autobusy a vždycky v tom byl nějakej švindl a zařek jsem se,že s polákama už ne. I když přijedou a chtěji něco z našeho vozového parku, tak nejsem nadšenej když něco prodáváme. Ale to je spíš jen můj osobní problem. To Bávo může bejt ok.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak podobně se dívaj němčouři na nás. Já zas nerad obchoduju s talošama. I bratia slováci umí vymýšlet pěkný kraviny...

Jo to máš samozřejmě pravdu. Mám ženu němku a jsem tu nějakej čas a vnímání čechů je vesměs takový,že jako jo,řemeslně zručný a šikovný,ale taky líný a vychcaný.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...