Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

Myti, refresh keramiky a vymena oleje a filtru. Zbytek je OK, muzem jezdit! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mám dojem, žes ji asi před rokem nabízel k prodeji, Karle... To je dobře, že jste zůstali spolu.  :smile_anim:

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

taky si ji tady pamatuju v prodejnim tu chvili co tam byla...

 

Jen dotaz: Proc te to nutkani popada? Chtel bys neco jinyho misto stareny? :)

 

Protože je mi líto v ní jezdit :D. Tak si říkám, že kdybych si pořídil nějakej střep na lítání, o kterej se nebudu bát, udělal bych líp. Ale jak říkám - zatím mě to vždycky přešlo :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Investicne auta a corona? Prepady cien,bublina splasne a prekupnici zacinaju predavat za nakup? Co ocakavate?

Levně budou prodávat ti, co budou ve srackach .... a co budou muset prodat, úvěry, hypo, půjčky. Z 90% maji takové auta lidé, co mají rezervy a na zlé časy mysleli... Jen můj názor, ostatně některé modely už dolu šly v posledním roce. A to i bez coronaviru, určité druhy aut se neprodávají denně a rychle a to ikdyž není krize. Sám jsem zvědav jak se to bude vyvíjet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predikovat další vývoj v současné době asi nikdo nedokáže. Je to stejné jak u nemovitostí, akcií, hodinek apod. Můj názor je, že ceny dolů půjdou, u některých aut podstatně. Nejrychleji u aut, které nakoupili ?investoři? a překupníci a aut československé provenience, kde v posledních letech vznikla úplně komická situace i s ohledem na malý trh- Škodovky, 120, 130, Favority atd.. Trh se bude zřejmě čistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predikovat další vývoj v současné době asi nikdo nedokáže. Je to stejné jak u nemovitostí, akcií, hodinek apod. Můj názor je, že ceny dolů půjdou, u některých aut podstatně. Nejrychleji u aut, které nakoupili ?investoři? a překupníci a aut československé provenience, kde v posledních letech vznikla úplně komická situace i s ohledem na malý trh- Škodovky, 120, 130, Favority atd.. Trh se bude zřejmě čistit.

Presne si to vystihol, ako aj kolega nad. Takmer všetko pôjde dole s cenou, jediná otázka je o koľko a na ako dlho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projizdim starsi Svety motoru a narazil jsem na clanek o Olomouckem servisu, ktery "repasuje" stare sedmicky E65 a za cca 150tis poresi vetsinu zasadnich veci a to auto by pak melo vydrzet temer naveky:) 

 

Neslysel jste o tom servisu nekdo? Pripadne jaky mate nazor na E65 jako takovy trochu "youngtimer", mit to v garazi na vylety. 

 

Cim jsou ty auta starsi, tim vic se mi ten Bangle design libi. Nebejt korona viru, mel bych chute zavolat na tu 750i z prodejni sekce :)

 

post-17375-0-21538800-1586941752_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E65 nevidím zrovna jako perspektivní youngtimer, pokud to myslíš vážně a chceš tuto třídu a youngtimer tak určitě bondovu e38. Nedávno byl někde na seznamu článek, že jde o dobrou investici. E38 je podle mě nejhezčí sedmička vůbec a na víkendy s rodinkou má smysl v benzínovém provedení 740i, pokud by byl krásný stav nebal bych se ani 735i nebo 728i, poslední bude servisně nejpřívětivější avšak podle mě k tomuto auto nejvíc 740i jede srovnatelně s 750i a mi prostě sedí víc než 750i. Bohužel ceny pěkných a hlavně nerezavých kusů jsou už docela vysoko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako vylozene investici bych to prave nebral, proto byl ten youngtimer v uvozovkach. Libi se mi ze je to modernejsi auto s kterym bych se nebal trochu vic jezidt. I kdyz by to nebylo hlavni rodinny auto. 

 

Jinak E38 je samozrejme parada, mas ji super, stejne jako ty ostatni kary :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové gentlemani, po včerejším vyjádření vlády je jasné, že Žákavá v původním termínu nebude. Mrzí nás to, ale nedá se nic dělat. Momentálně zvažujeme přesun na září, ale zatím nejsme rozhodnuti.

Omlouváme se, ale situace je prostě taková.

 

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...