Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 27. 4. 2020 v 20:15, swenak napsal:

Zde jsem byl já i dalšcích pár lidí z okolí moc spokojen, dělají prvovýrobu myslím, jsou ochotní, reagovali i o vikendu, volali...kvalita taky dobrá.

https://www.autokoberce.com/

Tak mi dneska přišly ty koberce do auta a musim konstatova, že vypadaj parádně, ani sem to nečekal. Mám černý s červeným lemem v barvě svý rakety :default_cool: . Položim ve čtvrtek a dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dneska přišly ty koberce do auta a musim konstatova, že vypadaj parádně, ani sem to nečekal. Mám černý s červeným lemem v barvě svý rakety :default_cool: . Položim ve čtvrtek a dám vědět.
Mě přišly taky, jsou pěkný, zpracování super Poctivej tlustej koberec :-)124461a41ae0385f25cab4b4b748f941.jpg

Odesláno z mého SM-G970F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně trochu sere, že neprodaj jen řidiče, nebo přední řadu. Se mi tak hromaděj zadní koberce ve stodole. Fakt nesnáším kupovat nový věci co rovnou vyhodím.

Bych jim napsal, nevím, jak teď, ale když jsem u nich bral, fakt šlo dohodnout i co nebylo na eshopu, v sobotu telefonicky volal pán, jske chci obšití, jaký materiál, doporučoval, co se míň špiní, ... . Jako takovou ochotu neznám ani v maloobchodu za 30tis věc, natož u dodavatele automobilkám kvůli 2000,- Kč. Ale je to už pár let, tak kdo ví. Byl to jinak p. Klepač od nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave jsem dodival tohle video:

Tak me napadlo se podivat za kolik dneska chodi Diabla a su docela prekvapenej, ze to jeste nevystrelilo nahoru jako nejakou dobu nazpet Countach, o Miurach nemluve :)

Za me jsou docela "undervalued"... No nic ja jdu pokracovat v uceni se na zkousku at nekdy na nejaky auto taky ty penize jsou :))))

https://www.mobile.de/cz/osobní-vůz/lamborghini-diablo/vhc:car,srt:price,sro:asc,ms1:14600_3_,ful:petrol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Lion napsal:

Přijde ti 4 mega za třicet let stary auto málo? I když Countach je 2x tolik... 

Jo, je to málo, vzhelem k tomu, že celkově bylo diablo vyrobeno méně než 2900 ks, tak je cena příznivá. Za tyhle peníze se prodávají sběratelské motorky a někdo si za to koupí jedny hodinky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...