Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

V 2. 5. 2020 v 18:49, Žigi napsal:

Petrolhead jsem už hodně let, chronomagor teprve chvilku. Tak alespoň jedno z mojí smečky aut z kinder vajíčka. Včera konečně odzimováno a jde se jezdit.  

 

Zavist, moje je v garazi a v nejblizsi dobe se k nemu nedostanu. :(

BTW blatniky v metalize - origo Cooper? Ktery rok? 

Ja mam 82 Mayfair https://www.instagram.com/p/BqAQw86nmCj/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, gas napsal:

Jo, je to málo, vzhelem k tomu, že celkově bylo diablo vyrobeno méně než 2900 ks, tak je cena příznivá. Za tyhle peníze se prodávají sběratelské motorky a někdo si za to koupí jedny hodinky. 

Presne tak jsem to myslel... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Rodkopf napsal:

Super! To musi byt raketa. Jestli mas nekde nejake stranky, ci fotky, hod mi pls odkaz do SZ. 

Instagram @minigarage.cz , a jsem zakladatel minicooperklub.cz , takže doraz v červenci na sraz MINI a můžeme vyfotit hodinky s Miníkama:)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evropský auta bez problémů klasicky EU dovoz. USA auta registrovaný v polsku papírově taky není "problém". Ale problém je,že Poláci to dokážou přihlásit bez jakýkoli EU změny v autě, a to ti u nás neprojde, takže počítej cca 15 - 25 na Dekře za doplnění a předělání EU věcí, světla, pozičky, mlhovky atd. Takový ty klasicky rozdílný věci USA aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to má polský značky, přihlásíš to i u nás. Jen na technickou potřebuješ mít na autě EU doplňky co psal žigi. 

Známý si takhle dovezl starýho Vipera. Auto z USA starší 8 let u nás na značky nedostaneš, na veteránský SPZ to je zas moc mladý. Tak to prohnal přes Polsko a jezdí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 4. 2020 v 21:49, Pavelpu27 napsal:

Pánové gentlemani, po včerejším vyjádření vlády je jasné, že Žákavá v původním termínu nebude. Mrzí nás to, ale nedá se nic dělat. Momentálně zvažujeme přesun na září, ale zatím nejsme rozhodnuti.

Ahoj, je už něco konkrétnějšího? Včera jsme poseděli u grilu s kamarádem a vyjádřil přání dojet na podobnou akci. Má Alfičku z konce šedesátek, nějakou raritnější a moc rád by potkal podobně postižený jedince naživo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...