Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V rámci nudění se na YT jsem narazil na docela zajímavej dokument z výroby trabantů počátkem 90. let, tedy krátce než skončili. Fabrika a výrobní postupy vypadají docela hrozivě. Nevhodné pro bezpečáky práce :-) zvlášť borci na pásové pile (25:20).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brzdy a technika bez problémů. Gumy vypadají ještě dobře :D nechci to auto tlačit do extrému, precejen má věk. Bez problémů kolem 2:25 na sériovém podvozku a na klid. Ale tohle nemám na honění setin, na to se chystá větší prasečina :D 

 

3592FDE9-3B72-4018-83B5-51086856D750.jpeg

Upraveno uživatelem gas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové vybírám kameru do auta, nepotřebuju nic extra, tak jestli má někdo dobrej tip. Kámoš koupil kameru na wiši a je spokojenej, koukal jsem na ebay (tam mám účet) a vyjelo mi něco podobnýho, tak jestli nemá někdo zkušenost. 

https://www.ebay.com/itm/E-ACE-Car-Dvr-4-Inch-Auto-Camera-Dual-Lens-FHD-1080P-Dash-Cam-Video-Recorder/303293290478?hash=item469db057ee:g:TKkAAOSwsJRdhwTs

https://www.ebay.com/itm/E-ACE-B16-Car-Dvr-4-0-Inch-Dash-Cam-With-Rear-View-Camera-Full-HD-1080P-Dual/303449563234?hash=item46a700e062:g:pkQAAOSwM3ZdhwuU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Strocek napsal:

Dík za tip, vypadá dobře i v recenzích ji chválí 

Je fakt dobra. Uz jen to, ze se muzes pripojit pres wifi z mobilu ke kamere a muzes sledovat online co nahravas, nebo si stahnes a sestrihas primo v mobilu pres tu jejich aplikaci co potrebujes. Obraz je fakt dobrej, i za tmy. Proste pecka. Zavada zatim zadna. Truecam reklamace asi po roce, tvarila se ze nahrava ale na karte nebylo nic. Vymena za novej kus a zatim drzi ale kdybych musel kupovat novou, sel bych zase do xiaomi. ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...