Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mám hlavu děravou, tak nevím, jestli jsem to sem už nedával, když tak se omlouvám za tenhle malý fotopříběh. Tohle MG jsem potkal letos v březnu na Novém Zélandu. Bylo to na severu jižního ostrova, v malé osadě Kaiteriteri u Tasmánského zálivu. Seděl jsem na terase u hospůdky a kochal se pohledem na skálu v moři, když projelo kolem mne. A já si hned řekl, že to auto znám, což se pochopitelně jevilo jako nesmysl. Nedalo mi to, dopil jsem pivko, šel za roh a na parkovišti ho zahlédl. Stála u něj elegantní dáma středního věku a hovořila s párem, který auto také zaujalo. Zatím jsem si auto prohlížel a najednou mne trklo, odkud ho znám. Když pár odešel, oslovil jsem dámu, ukázalo se, že je to majitelka auta. Povídám jí: "Nemohl jsem Vás náhodou potkat před lety v Evropě? Byl jsem tehdy na motorce v Alpách a když jsme stáli na Passo Stelvio, přijela tam skupinka klasických roadsterů a mám pocit, že tohle auto tam bylo také". Paní se rozzářila a že ano, jeli tehdy z Anglie a také přes Alpy a Stelvio. Když jsme se loučili, paní mi dlouho podávala ruku a s nepředstíranou radostí říkala, že je ráda, že mne poznala. Jestli je někdo skutečný petrolhead, tak ona, na fotce je vlevo, bohužel bez hlavy..:-). Svět je opravdu malý... 

90335620_1354137858103899_3039638601232023552_n.jpg

IMG_20200313_132812~01~01.jpg

IMG_20200313_195224.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem koukal na YouTube kanál volant.tv testovali tam krásnou Hondu nsx.

Hergot hned jsem koukal co taková kráska dnes stojí a nestačím se divit.... 50 - 100tis eur.

Hergot dal bych ruku do ohně za to, že si pamatuju jednu pěknou na bazosi za 3 kila. 🙂

Tak 15 let zpět počítám... 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, sibirnaya napsal:

Jj, ja zas polarky za pade :)

Tak potom, je to v pořádku.... 🙂

Kurňa normálně asi už stárnu, Camelky za 38 Kč pivo za 15-20 Kč podle knajpy a když jsem měl 300 Kč v peněžence na "pátek" tak jsem byl  k..va spokojený. 😄

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, guzmic napsal:

Teď jsem koukal na YouTube kanál volant.tv testovali tam krásnou Hondu nsx.

Hergot hned jsem koukal co taková kráska dnes stojí a nestačím se divit.... 50 - 100tis eur.

Hergot dal bych ruku do ohně za to, že si pamatuju jednu pěknou na bazosi za 3 kila. 🙂

Tak 15 let zpět počítám... 😄

Za tři kila nee, ale hodně mě dneska sere že jsem ji kdysi dávno prodal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to bylo víc, už nevím po Zlíně jezdila jedna bílá a klasická červená.

Spolužákův strejda vozil občas mladého na ZŠ v Mitsubishi 3000gt to byla taky krásná kára v záplavě Felicii a Octavii I. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 6. 2020 v 8:18, sibirnaya napsal:

Chtel jsem si udelat radost za celou tu pandemii a tak a nejen veterany ziv jest clovek, takze vam predstavuju svou nejnovejsi akvizici z chronomagu :)

P_20200612_124822.JPG

911 Carrera 4S 2013 (991.1)

Sibiř, koukám, že jsme tu pandemii prožívali stejně 😉

Dovolte mi Vám představit nového člena rodiny - Pomeranč. 
49BB4487-4BCD-4B6C-8AB0-AACAED601FEC.thumb.jpeg.f36d0000a80a6f40f97e8cddb424b361.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kilo v benzínu je fakt žrout a vůči naftě to není zase až takový rozdíl v "kultuře" jízdy. U benálu byl ukrutnej záběr zespodu ale ve větších rychlostech (předjíždění) to je skoro podobný. Žena s tím ani nechtěla jezdit (a je zvyklá, měla Pajero v 3,5), zajíždět na centimetry byl fakt vopruz. Ale musel jsem ho mít a místo abych ho hned prodal (byl kupec s velkým plus) tak jsem si pojezdil a pak se ho asi půl roku zbavoval :). Jinak samozřejmě proti LC nic nemám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...