Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Tvl, Sibir. Ty musis bejt totalne za vodou. :) Ja kdyz jedu na vapku, tak je to vrchol efektivity. Kazda sekunda se pocita a na foceni bych v tom laufu ani nepomyslel. Fakt prca, nasazim tam par desetikabli a tvarim se, jak kdyz jsem tam nechal majlant...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, tomtur napsal:

e29f30ffeef80a53a41883141926d202.jpg
Sede hodiny, sedy 20 rocny plast ale srdecko :)

A já ti ho "pomlouvám" a ty ho máš 🙂. Vypadá zachovale, paráda...

https://www.garaz.cz/clanek/nejlepsi-auto-na-svete-pry-toyota-land-cruiser-100-v8-21004254#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=Xvf5OoY43GJ-202006251929&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

Ale jak jsem psal, mě na běžné ježdění nafta vyhovuje víc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Ja som beznym jazdenim zabil dva diesle uz :) takze u nas benzin na tie 800m trasy 12 krat za den :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni roadster akvizice (uz patej kousek za poslednich 8 let) a prvni dojmy: 

Vykon 150kw odpovida MX-5 NC 118kw. Z4 o malicko rychlejsi v primce, ale pocitove o dost pomalejsi. Sestival zvukove prijemnej a auto je oproti NCcku takove dospelejsi a konecne mam za volantem trosku prostor. To je az nezvyk. Volant top a skladaci hardtop me bavi (na druhou stranu miata ma ten soft top uplne genialne bezproblemovej, cti bez investic). Jinak fun factor traga. Auto tezky, samosvor citelne chybi a je takove nevyvazene (pripomina mi trosku prvni SLK). V tom mela miata jednoznacne navrch. Navic miatu mohl clovek fakt drtit na/za hranu. Z4 je takove libive GT.

Zaver: dokoupit svor, solidni vejfuk (nakej tip?) a stejne casem vymenil za NDcko nebo Fiatu. Nebo Caymana, kdyz splatim hypo.

Stejska se mi po japoncikovi uz ted. Motor byl proste projevem hladovejsi...

IMG_20200704_192708~2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...