Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V ‎04‎.‎07‎.‎2020 v 11:20, tomtur napsal:

Rav4 v diesli to vzdala za cca 80 000km a patrol 3.0 za necely rok...
Tak teraz 4,7 pre mna a 5,7 benzin pre pani mamu, na mesto ideal :)

Takhle to bylo u nás doma jeden čas, něco jsem hledal a tahle fotka na mě vypadla...

P5189661.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, DavidLC napsal:

Takhle to bylo u nás doma jeden čas, něco jsem hledal a tahle fotka na mě vypadla..

Todle je nefer.. Ja ted schanim kilo a bud je to sama vyrezlina, kde na sasi za tech 20 let nikdo nehrab, nebo jeste hur, v ramci prodeje to komplet spodek zablejou gumobetonem nebo podobnym sajrajtem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide, kdyz vidim tu fotku, tak prvni co me napadne je, ze ,, tady parkujou nejaky rozumny lidi " :)

Mikulasi, HZJ uz Te nebavi, nebo jen rozsirujes rady ? V nemecku jsem nedavno videl peknou, 130t najeto, jedna z poslednich, ale byla lehce pod 8 kil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, busdriver napsal:

Todle je nefer.. Ja ted schanim kilo a bud je to sama vyrezlina, kde na sasi za tech 20 let nikdo nehrab, nebo jeste hur, v ramci prodeje to komplet spodek zablejou gumobetonem nebo podobnym sajrajtem..

No a to  stříbrný jsem prodával asi půl roku a nikdo  ho nechtěl (fclft, ještě 4 kvalt, ale zase zadní špéra a funkční)....  Mělo 210 tis km, sice něco za sebou v offu ale udělaná převodovka za 6 pětek. Za 360 nikdo nic, je to tak 6 let z5.  Jo a spodek, rám, ve vosku, ne gumokrytina.... 🙂 

Kilo se relativně blbě kupuje i prodává, toť moje zkušenost, měl jsem jich 6, teda ta poslední je už nafurt....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, TLD napsal:

Davide, kdyz vidim tu fotku, tak prvni co me napadne je, ze ,, tady parkujou nejaky rozumny lidi " :)

Mikulasi, HZJ uz Te nebavi, nebo jen rozsirujes rady ? V nemecku jsem nedavno videl peknou, 130t najeto, jedna z poslednich, ale byla lehce pod 8 kil :)

Když na popojížďky po městě mě jí bylo líto.....  😕   Na Sautu je ta černá s 250 za 500 a údajně se o ni pán staral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, busdriver napsal:

Jasne ze me 76ka bavi, cim dal vic.. :)

Byla by to vymena za Volvo. Ja uz jedno kilo nahnal i k Oldakovi, ale spodek byl bidnej, takze by uvedeni do slusnyho stavu bylo 100+ .. Coz furt neni uplne pitomy, ale radsi bych neco, kde vo to nekdo vic pecoval no.. 

Rozumim, taky premyslim, ze misto Volva bych pro pani vzal Ravku :)  Kombo Toy - Lex - Toy pred domem by ma bavilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...