Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, TLD napsal:

Rozumim, taky premyslim, ze misto Volva bych pro pani vzal Ravku :)  Kombo Toy - Lex - Toy pred domem by ma bavilo :)

Tak ono Volvo tiež dokáže narobiť parádu aj v teréne... Videl som ho v celkom trialovom lávovom poli a aj keď vyzerá dosť otlčené, viedol si veľmi schopne 🙂 Inak je to výbava miestnych policajtov asi spred desiatich rokov, teraz sa vyvážajú na upravených V90 Cross Country, ale na to brblú, lebo ostávajú na bruchu aj na bežných šotolinových cestách...

20200719_105605.thumb.jpg.115f2d6b0fe2b403b8e5d650dd78c4f7.jpg

A keď je reč o kilách, to moje konečne úspešne zakončilo trištvrteročnú liečebnú kúru. Rozobrané do skrutky (okrem motora teda), vyvarené a pozinkované podvozok aj kasňa... Nové auto.

IMG_20200717_165157.thumb.jpg.a8d667834f3b50c84affc412a7cec4c9.jpg
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Wawrik, ja si prave myslim, ze ten haldex moc parady nenadela. Mel sem xc70 2.5 benzin, 2006 rok a super auto, ale na namrzlejch dlazdicich ke garazi ani hovno, outback a forester v klidku. Po polnackach to celkem litalo. Ale celkove fajn auto.

V90 a v90 cc me muj volvo guru rozmluvil, je to krasny, ale radsi prej mazat pryc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, wawrik napsal:

Tak ono Volvo tiež dokáže narobiť parádu aj v teréne... Videl som ho v celkom trialovom lávovom poli a aj keď vyzerá dosť otlčené, viedol si veľmi schopne 🙂 Inak je to výbava miestnych policajtov asi spred desiatich rokov, teraz sa vyvážajú na upravených V90 Cross Country, ale na to brblú, lebo ostávajú na bruchu aj na bežných šotolinových cestách...

20200719_105605.thumb.jpg.115f2d6b0fe2b403b8e5d650dd78c4f7.jpg

A keď je reč o kilách, to moje konečne úspešne zakončilo trištvrteročnú liečebnú kúru. Rozobrané do skrutky (okrem motora teda), vyvarené a pozinkované podvozok aj kasňa... Nové auto.

IMG_20200717_165157.thumb.jpg.a8d667834f3b50c84affc412a7cec4c9.jpg
 

Pěkná práce, máš vystaráno 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z deníku sklerotika, kapitola 127:


V sobotu jsem se vrátil domů v 19:30. Zaparkoval jsem před barákem, o víkendu modré zóny neplatí...
V neděli jsem chtěl natankovat a přeparkovat. Protože pršelo, čekal jsem až vyschnou sedačky, nemám střechu a ani plachtu přes. V 17:00 jsem si řekl že by to šlo. Oblíknu se a hledám klíče. Hledám je všude a nic...


Tak si říkám jestli jsem je zase nezapomněl v zapalování 🤔


Jdu ven, auto tam je. Zdálky vidím že v zapalování nejsou. Když přijdu blíž, tak jsem trochu překvapený. Ležely na sedačce řidiče...


Co to je za svět? Když už někdo ty klíče vyndá ze spínačky, to mi je nemůže hodit do schránky? 🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, gas napsal:

Tak mám konečně ve sbírce i můj vysněný vzduchac :) 2,5 roku se renovoval každý šroubek a gumička do stavu dodání. 964 C2 manual ve verzi Lightweith.

 

 

GRATULUJEM je to kráska , užívaj si 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta 964 je krasna!

 

Par dni zpatky jsem se svezl v tyhle bestii. Zepredu to sice vypada trochu jako japonec, ale jede to teda hovadsky!

 

IMG_5702.thumb.jpg.09b1c882fa175485e24718a29cf55403.jpg

 

A kdyz uz jsem tady... tak bych mel takovej blbej dotaz, kterej by ve vlakne Apple mozna nemuseli ucastnici pochopit a pocitam, ze tady by s tim mohlo mit "problemy" vic lidi.
Chtel jsem do aut drzaky na telefon s nabijenim. Tak jsem koupil neco od Xvida na magnety. Ono to hezky vypada, dobre to funguje a v pomalym aute je to uplne v klidu. Ale kdyz si rychlejsi auto prepnu na sportovni rezim a z ty "0 na 50" se rozjedu rychlejc, tak telefon vesele upadne.
Nemate tip na nejakej peknej drzak do ventilace s bezdatovym nabijenim, kterej udrzi (idealne) iPhone 11 Pro i pri sviznejsi jizde a se kterym mate vlastni zkusenost (klidne SZ at tu nepridavame bordel)? 😉

Upraveno uživatelem Maxmillian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta 964 je krasna!
 
Par dni zpatky jsem se svezl v tyhle bestii. Zepredu to sice vypada trochu jako japonec, ale jede to teda hovadsky!
 
IMG_5702.thumb.jpg.09b1c882fa175485e24718a29cf55403.jpg
 
A kdyz uz jsem tady... tak bych mel takovej blbej dotaz, kterej by ve vlakne Apple mozna nemuseli ucastnici pochopit a pocitam, ze tady by s tim mohlo mit "problemy" vic lidi.
Chtel jsem do aut drzaky na telefon s nabijenim. Tak jsem koupil neco od Xvida na magnety. Ono to hezky vypada, dobre to funguje a v pomalym aute je to uplne v klidu. Ale kdyz si rychlejsi auto prepnu na sportovni rezim a z ty "0 na 50" se rozjedu rychlejc, tak telefon vesele upadne.
Nemate tip na nejakej peknej drzak do ventilace s bezdatovym nabijenim, kterej udrzi (idealne) iPhone 11 Pro i pri sviznejsi jizde a se kterym mate vlastni zkusenost (klidne SZ at tu nepridavame bordel)?

Xiaomi mam v lc100, je to ukrutna cina ale funguje a drzi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vies ako to byva s drziakmi a drzanim sa....
3aad91cbb2286d3145dd137fb249ceb1.jpg

https://www.sunnysoft.cz/zbozi/169PXI-336/xiaomi-mi-wireless-car-charger-20w-bezdratovy-nabijeci-drzak-do-ventilace.html

Toto mam v LC aj v lexuse a idem to objednat mamke aj fotrovi. Da sa tam pichnut zo spodu kabel ked chces trochu lepsiu hudbu ako cez blutut, nabija to relativne slusne, tym ze to mas v klima vyduchu ten telefon nieje tak prehriaty plus ma to vlastne chladenie tych bezdrotovych nabijacich picuzii..
Hnusne je to automaticke otvaranie, ale drzi to zatial vcelku slusne. Plus tam mas taky jeblinger plastovy ktory vies prilepit na palubku, pokiak mas tie vyduchy ako na lc200 vertikalne a nedrzi to tam, tak prilepis jeblinger a das do toho cely drziak.
e4f5309ec6a07f12ee626b5ef08639c7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...