Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 5 hodinami, moco napsal:

někteří taky nosí rolexky ve fóliích. U auta to chápu

ja to nechapem ani u auta ani u rolexiek.. u Porsche uz vobec. Je to asi jedina znacka, co ti realne doda auto v akejkolvek farbe si povies. tak si vyberies farbu jak Micky mame potahy do karavanu a potom to zabalis do plastiku jak tlacenku..? transparentne ochrany laku chapem, ale tomuto moc nerozumiem. laku sa to nevyrovna a je to lacny smuk, seda folia na aute je u mna socka tuning, to bez urazky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, instant napsal:

ja to nechapem ani u auta ani u rolexiek.. u Porsche uz vobec. Je to asi jedina znacka, co ti realne doda auto v akejkolvek farbe si povies. tak si vyberies farbu jak Micky mame potahy do karavanu a potom to zabalis do plastiku jak tlacenku..? transparentne ochrany laku chapem, ale tomuto moc nerozumiem. laku sa to nevyrovna a je to lacny smuk, seda folia na aute je u mna socka tuning, to bez urazky

veľmi zaujimavy nazor 🙂 

socka tuningom nazvať 911 Turbo, ktoré len zmení farbu, ochráni pôvodný lak a keď bude majiteľ chcieť fóliu dá dole a má tam to čo mal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě tohle řešení takový krásný auto (kterým 911 bezesporu je) degraduje, to je celý. Na ochranu laku jsou mnohem kultivovanější postupy, který si 911 zaslouží spíš. Navíc ta kosmická modř je k sežrání, ale to je subjektivní. Socka úprava jak vidno lze použít i na ne-socka auto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám všechny auta, nejen sportovní, polepene čirou, samohojici fólií. Když vidím jaké šutry to udrží a nepustí na lak, tak vždycky děkuju, že to tam mám :) ty vzácnější mám polepene kompletně celé, zbytek jen celý předek, zrcátka a prahy. Tyhle barevné fólie jako zábava na pár sezón asi chápu, někdo to má rád. Já  bych se držel barev, které ten model mohl mít z výroby, ono mat na 997 může působit jak píše instant, ale každého věc. :) Jen počítat s tím, že jako ochrana to nefunguje, ta barevná fólie je měkká a šutr ji prosekne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když teda odhlidnu od toho, že folie na 911 je prostě hnusný zvěrstvo, který bych možná chápal u mutujícího teenagera, který takhle vyladí svůj první Civic z roku 91, tak mě napadá, jak to je s legislativou? Musí se dělat změna v techničáku? Co na to příslušníci při kontrole na silnici?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...