Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 5 hodinami, jkba napsal:

Seš hroznej vůl..🤣

Pořád trápíš to ukňučený turbo? Ani nechci počítat, za kolik by to ujela ta réza, bo mi prsty nestačí a zapojení nohou je už moc velká matika..

Jeste to mam, ale na podzim asi pujde do frcu. A je to bez turba.

Nicmene priste takovou hloupost neudelam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej lepsi tip. Za me taky zadna hitparada, ale aspon tam clovek nenecha tlumice. Rad jezdim treba Tabor pres Sedlcany, ale tam prave asfalt nic moc. 

Já mám oblíbenou cestu od Kadaně na Klínovec, přes Boží Dar na Pernink a pak nově udělaný a úplně srací úsek z Perninku do Nejdku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se zapojim, ja mam rad stary JEEPky.

Na dalnicni jezdeni mam Dodge Durango 5.7i V8 2005, je to tezky, zere to, ale je to starej pohodlnej kocar.

Na jezdeni do lesa a kolem komina mam manzelky Jeep Grand Cherokee ZJcko 1995 5.2i V8.

Vzdycky do toho sednu, stahnu okynka, nastartuju to, pockam par vterinek az se vsecko spolu dohodne, pustim si kazetu (napr. dnes soundtrack z Back to the future) a jedu.

Jakmile jedu, tak mi vsecko a vsichni muzou polibit rit.

Zere to mozna skoro stejne jak to Durango, ale ten rohlik co to udela je k nezaplaceni (a to s tim jezdim pro rohliky co pak stojej asi 100x vic nez kdybych tam jel nejakym modernem).

 

No a kdyz nemusim jet pro neco, tak mam HD Sportster Roadster 1200, urvanej kram co ma OHV 2 valec vzduchem chlazenej.

Ted kdyz nad tim tak premyslim, tak vsecky motory mame na benzin, vsechny do V a vsechny jsou OHV.

Kdyz mi vnucovali sluzebni Superb nebo Kodiaq, tak jsem se musel jenom smat :).

 

At zijou stary jebky nikdy neprestanu bojovat proti novej srackam a stary korozi!

IMG_1508.jpeg

IMG_1509.jpeg

IMG_3070.jpeg

IMG_3215.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, diky za (pro me) kompliment :)

Ano svezl, neridil jsem ale jako cestujici v liftagu.

Akcelerace samozrejme brutal, ale na me hrozne prekomplikovane, vsechno se musi matlat pres obri tablet. Myslim, ze to je hrozne rozptylujici az nebezpecny. Tim me nastvalo treba i Volvo XC90.

Ale to by clovek tak nejak jeste prekousnul, co me ale fakt prekvapilo byla nizka kvalita zpracovani.

Auto hrozne plastovy, vsude vrzalo a pusobilo to na me hrozne levne (a to jsem zvyklej na stary pekace).

 

Ja pro manzelku zvazoval BMW i3a meli sme to na tyden pujceny doma (electric bez REXe).

A dlouho jsem nezazil takovej pocit bezmoci kdyz ti dochazej kilometry rychlejs nez jsi predpokladal a vsechno sme museli hrozne planovat.

A to me stvalo.

Pak jsem mel pro sebe pujceny Volvo XC90 T8 a to bylo zase nelogicky (pro me), protoze je to vagon na dalnici a behem jizdy po dalnici se mi vybila ta elektricka cast, prijel jsem od baraku do Prahy (jezdim po D1) a v Praze kde zacala zacpa jsem zjistil, ze baterka se vybila v automatic modu na dalnici a jezdim jen na motor s 13L/100km :).

 

Proste neni to pro me, prestoze to nezatracuji.

Pracuji prevazne v energetice a absolutne neberu argument, ze je to "ciste" a podobny reci. Zrovna tak zatim naprosto nerealny ve velkem rozsireni.

 

Takze radsi starou jebku.

A kdyz prijedu starym Jeepem, tak to u obchodnich partneru a zakazniku nedava zaminku k zavisti apod. 

Proste starej pekac co si na nic nehraje, ma vynikajici zvuk a nikdy me nikde nenechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je Amerika, ja to tam nedal uz jsem to s tim koupil.

Ale treba novy Durango uz to tak nema, to se mi ale nelibi, protoze vypada jako prumerny evropsky auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrolhead nemusí jen sedět za volantem či řídítky. Kromě mototuristiky, užívání si legálního zatáčkového adrenalínu v Mazdě MX-5 či relaxace v klasickém americkém vanu jsem také celoživotním fandou  filmu Le Mans. 2x jsem slavný závod navštívil a mohu říci, že i tam na vás odevšad dýchá atmosféra filmu i duch jeho tvůrce a hlavního aktéra Steve McQueena. Oblečení návštěvníků, nadstandardně častý výskyt hodinek TAG Heuer Monaco i sortiment nabízený stánkaři i v prodejně u muzea na okruhu. Suvenýry, knihy, plakáty, oblečení, stovky věcí odkazují na tento legendární film. Také něco málo mám (na fotce není vše), ale díky narozeninám se mi teď minisbírka trochu rozšířila o sochu a dokonce i o cenný chronodárek..

IMG_20200913_170510~01~01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...