Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 5 hodinami, ewolucionar napsal:

Všetky starosti,problemy,sa vedia pohybovat max do 225km/h..... viem im utiect😄 a aj ked zastanem a oni ma dobehnu,tak vtedy ked nestihaju za mnou To stoji za to........

20201117_193226.jpg

Jedna vec je krasne porsatko a rychlost.druha je Richnava, serpentiny a jesen tam:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V létě tu probíhala debata ohledně koberců do aut, padlo tu i ZPV rožňov. Právě mi přišly Everest chlupáče pro kábro. Jsem spokojenej, sedí jak má, protiskluz je tam kam patří a tlustej akorát. U mě dobrý. Pak jsem bral gumový pro pracanta, tam už je to slabší. Jako seděj, ale materiálově oproti origo BMW tak 50 ze sta. Velký plus je, že po komunikaci s p. Klepačem šly objednat i do každýho auta extra jen řidičský. Chlapík dvakrát volal, aby vyladil objednávku. Mínus je, že slíbil tu nejvyšší gumovou s nášlapama, ale přišly holátka. Celkově asi cajk, díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je pozdě editovat, tedy druhý vstup: Ty gumové nemají nášlapy integrované jako kdysi, ale jen jinou texturu v nášlapové oblasti. Tedy dostál svému slibu a já můžu směle doporučit.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 11. 2020 v 13:13, ewolucionar napsal:

Všetky starosti,problemy,sa vedia pohybovat max do 225km/h..... viem im utiect😄 a aj ked zastanem a oni ma dobehnu,tak vtedy ked nestihaju za mnou To stoji za to........

20201117_193226.jpg

Nepochybně až dojdou fšechny pokuty, ostatní problémy budou zanedbatelné. Půl roku jsem chodil pěšky, nebo jezdil na kole. 😃 

Občas se mi zasteskne, ale naštěstí už nemám místo v garáži.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Dali napsal:

Nepochybně až dojdou fšechny pokuty, ostatní problémy budou zanedbatelné. Půl roku jsem chodil pěšky, nebo jezdil na kole. 😃 

Občas se mi zasteskne, ale naštěstí už nemám místo v garáži.

 

 

Nestraš😄 ked mi prisla spoza hranic,s prekladom,fotkou,vymahačskou firmou,tak som pochopil slogan,,Europa bez hranic,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sekce GT u Porsche fakt umi. Jestli vas tyhle auta taky bavi, tak si udelejte popkorn a mrknete jak Chriss Harris a Andreas Preuninger prochazi co vlastne za tech 20 let vyrobili.

Pro @M3maniac povinnost od 8:25 :)

 

 

Upraveno uživatelem brownwld
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypada to, ze Andreas je nas.0001292019d5-6f79-42b3-8.jpg?mode=max&qu Neni to stopro, ale po zkouknuti mnoha fotek ma na ruce podle me IWC Pilot Top Gun Doppelchrono. Vypada to na IWC font, navic na jinych fotkach je videt button na leve strane pouzdra.

Na spouste jinych ma ruzny varianty PD-ty asi fasuje 🙂

 

 

Upraveno uživatelem Karussell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...