Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahojte, chcem sa podelit s mojou skusenostou pri aplikovani keramiky na auto. Dnes je to velmi moderne, ponuka to vela firiem. Davajte si velky pozor komu svoje auto zverite. Ja  mam hroznu skusenost. Vybral som si firmu ktora mala vyborne hodnotenia na googli atd. No chyba pri aplikacii sposobila ze mam cele auto pokryte ciastockami. Je to vidiet na fotke na celnom skle, ale to iste ako na celnom skle mam na celom aute. Teraz musim zajst na rozlestenie laku. 

Problem je ze ked si date auto navoskovat a nieco sa pokasle, vosk sa da lahko dole, ale keramika bohuzial nie. 

Este zaujimavejsie bola komunikacia s majitelom firmy krora mi tu keramiku robila. Napisal mi ze ak zverejnim negativnu recenziu na ich firmu zazaluje ma za pomluvanie. 

Chvala bohu som uz objednany do asi najlepsieho detailingoveho studia v meste, kde by to cele mali napravit. 

Poucenie:  kazdy petrolhead by mal zvazit komu dava do ruk svoje auto. 

C343AE75-591B-4968-A7D0-40FB04E3A2DE.jpeg

Upraveno uživatelem Adamoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem, podla info co mam, by lak mal byt v poriadku. Ukludnujem sa ze aspon zmiznu aj drobne skrabance ktore su uz z vyroby. Necham si to opravit a naniest vosk v Umyem. Sice to bude stat omnoho viac nez som chcel povodne investovat ale nechcem uz nic riskovat.

Firma kde som bol povodne mi ponukla odstranenie zavady, ale musim povedat ze som v ich schopnosti uplne stratil doveru a radsej si to sam zaplatim v umyem. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale uplne ma zarazilo ako funguje niektore firmy. Po tom com som majitelovi firmy povedal ze knim uz auto nedam na opravu pretoze im nedoverujem zacal byt agresivny, obvinil ma ze klamem. A dnes rano ma obvinil ze sa im vyhrazam pomluvenim. 

Byt to moja firma a niekomu sposobim takuto skodu tak by som sa urcite aspon omluvil. 

7A34B7E8-5E8B-4EF5-94A2-5029E1E2FCCF.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super! Vypadá to na dobrý konec. Teda až na ty ztracené peníze a čas.

Můžeš aspoň naznačit, kde ti to tak "odborně" ošetřili tou keramikou? Klidne do SZ. Budeš to řešit nebo si zanadáváš a necháš to plavat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen mu ten blbej koment dej. Tyhle "hrdinové paragrafů" mě, slušně řečeno, kakaj. Nevim, co si myslí, že by vysoudil. Navíc by ho to, velmi pravděpodobně, stálo mnohem víc peněz a času, než si ta jeho právnická mozkovna dokáže představit...

 

Hlavně se nenechávej zastrašit. Je vysoká pravděpodobnost, že když to zkusil takhle z hurta na tebe, nebude to poprvé. 

 

...z čehož by se pak dalo odůvodnit to dobrý hodnocení.

Upraveno uživatelem John_Lenon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, je komická náhoda, že jsem sem dneska přišel zeptat se na keramiku. :)

 

Nějaký doporučení na kvalitní práci? (Praha, Plzeň, Středočeský kraj) Rozumim tomu jak koza náklaďáku, ale na jaře měním auto, tak to chci rovnou ošetřit.

 

Nebo čirá fólie? Zkušenosti? Prý to má nějakou samohojící verzi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...