Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

Ja sa nebojim jeho ohananim zakonom. Je mi jasne ze recenzia na googli a facebooku nie je trestna. Na toto ohananie zakonom som mu povedal ze je to ubohy pokus. 

Ako vravim, najviac ma mrzi  ze slusnot sa vytratila aj zo sfer kde sa jedna o hobby a veci ktore su cloveku blizke. 

Keby sa jedna o reklamaciu rychlovarnej kanvice je mi to jedno. Ale ked cloveku ktoremu zalezi na aute niekto posere lak, tak je to vec druha. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 minutami, John_Lenon napsal:

Mimochodem, je komická náhoda, že jsem sem dneska přišel zeptat se na keramiku. :)

 

Nějaký doporučení na kvalitní práci? (Praha, Plzeň, Středočeský kraj) Rozumim tomu jak koza náklaďáku, ale na jaře měním auto, tak to chci rovnou ošetřit.

 

Nebo čirá fólie? Zkušenosti? Prý to má nějakou samohojící verzi?

Ja by som povedal len tolko ze si vyber firmu ktora je certifikovana. Napriklad ma certifikaciu od Gyeonu na aplikaciu keramiky. A potom sa riad podla pocitu. Ja som uz od zaciatku mal nejaky divny pocit 😕 

Vela stastia pri vybere :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideálně taky reference. Nejlíp osobní, prohlédnout si práci na kamarádově / kolegově autě, v klubu, a tak. Klidně i reference odtud. Mockrát mi Chronomag pomohl i bez přímého dotazu. Bohužel v tomto neporadím. Mám jen obyčejná auta, parkuji na ulici a jezdím s tím i do kartáčové myčky 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, John_Lenon napsal:

Mimochodem, je komická náhoda, že jsem sem dneska přišel zeptat se na keramiku. :)

 

Nějaký doporučení na kvalitní práci? (Praha, Plzeň, Středočeský kraj) Rozumim tomu jak koza náklaďáku, ale na jaře měním auto, tak to chci rovnou ošetřit.

 

Nebo čirá fólie? Zkušenosti? Prý to má nějakou samohojící verzi?

já ochranu aut řeším čirou folií,  pokud vezmeš kvalitní tak to sice není nic levného, ale lak to ochrání velmi dobře. A opravdu škrábance se na teple pak samy zacelují. Navíc je lesklejší než origo lak :)

D8022FC0-35DD-4D11-A585-D7B1D89CF67B.heic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, John_Lenon napsal:

Mimochodem, je komická náhoda, že jsem sem dneska přišel zeptat se na keramiku. :)

 

Nějaký doporučení na kvalitní práci? (Praha, Plzeň, Středočeský kraj) Rozumim tomu jak koza náklaďáku, ale na jaře měním auto, tak to chci rovnou ošetřit.

 

Nebo čirá fólie? Zkušenosti? Prý to má nějakou samohojící verzi?

Ja vozim auta sem: https://m.facebook.com/RucnimytiadetailingKH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové odborníci... koukám na YouTube pěkné video o 603 a tohle mi skočí do oka, to je fakt fabrické uchycení? Drží to torzní tyč ne přední nápravě, nebo co to je.

Edit: strejda Google poradil, je to cajk..

IMG_20201210_190320.jpg

IMG_20201210_191111.jpg

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 10. 2020 v 21:06, dawe009 napsal:

Pak mám dobrý reference sem: https://www.renovace-alu.cz ale osobní zkušenost nemám ještě.

Právě jsem vybalil od něj renovovanou sadu. Rovnou říkám, že jsem fakt nasranej. Pořádně.  Že místo tří neděl to bylo pět, to skousnu. Že místo stříbrný je víc šedá skousnu taky. Že nakonec nepřeborusí dosedací plochu už mi vadí, ale to si můžu dodělat sám, ne? Co ale neskousnu je kvalita provedení. Jednoznačně nejhorší co jsem doposud dostal. Čtvrtá firma, co jsem zkusil, taky zatím nejdražší. Jedno kolo bylo na dovařování, pár loukotí hluboce orvaný o obrubník. Pokud by napsal že to nedá, byl jsem připravenej kolo dokoupit. Nedovařil nic, jenom to odbousil do ztracena, takže tvar loukotí je teď je na poblití. Lak zvlněnej, nic ani netmelil. Dokonce vnitřní lemy kol ani neopískoval, normálně přebarvil odřený i oloupaný. Takovou prasárnu jsem ještě u nikoho neviděl! Za sadu s dopravou si řekl 6800,- Což by mi přišlo OK, pokud by to byla precizní práce. Takhle ani nevím, jak mám reagovat. Pokud bych mu teď zavolal, nedopadlo by to dobře, tohle bych bez výbuchu nedobrzdil. Když teď dokoupím to kolo, nebude sedět barva a tomuhle patlalovi už nechci posílat ani prd. Posuďte sami:

DSC01814.thumb.JPG.52f3e6189aa4afc7543bb36e6d74c160.JPG

DSC01827.thumb.JPG.b68b069056342e1cb9d6925282bd4ab9.JPG

DSC01826.thumb.JPG.06740fd327274b4bd0ef10ade728df03.JPG

DSC01825.thumb.JPG.942135b4f7613b2ea35029919b246716.JPG

A nakonec jedna nebouraná pro srovnání tvaru loukotí.

DSC01820.thumb.JPG.4c6db43af44ff8f9ffbb9370258b4fa9.JPG

 

Já vím, že zimní sadu na kábro vlastně nepotřebuju, ale co kdyby? Prostě mám rád svý věci v pořádku a připravený na všechno. 

P.S. Jak řešíte dosedací plochy vy? Brousíte na kov, nebo nasadíte přes barvu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to právě nevím, jak mám udělat. Vrátit mu moje vlastní kola? Tím si nějak pomůžu? A jsem na ně už nalepil M-znáčky za 40 euro, to doprcaný bylo naschvál až poslední, co jsem vybalil.
Ty milimetrove znacky mi teda prijdou jako vetsi zlodejna :D

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Zmizík napsal:

...za 6800 je to lepší, než to bylo, když to bylo dodrbaný.

Když to si právě nemyslím. Krom toho jednoho orvanýho byla ta tři ostatní v docela přijatelným stavu. Tu sadu jsem dělal právě kvůli tomu čtvrtýmu orvanýmu. Tušit výsledek, koupil jsem za trojku jiný kolo a jenom přezul. Ušetřil bych 4 litry a měl celou sadu v origo nedokurveným laku. Máš recht, že jsou to jen kola, ale kola na hračku nemusej vypadat nahovno, ne? Si pamatuju, jak jsi nadával na oparkovaný kolo musťouše, paní jsi vinil neprávem.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to reklamoval a podělil se o zkušenost na google recenzích a na jejich fb, ať se k tomu vyjádří. Za ty prachy mi to OK teda nepřijde, spíš pěkně ojeb. Ale třeba to dělal nějaký učeň a už to po něm nikdo nekontroloval. Určitě bych to nenechal jen tak, zajímalo by mě, jak se k tomu postaví, páč většinu recenzí mají za plný počet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja disky davam klukovi co se mi stara o auta, ten to nekam vozi a vraci to vzdycky v luxusnim stavu. Ale teda nevim, jestli si troufnu ted nekoho doporucovat. Kolik sem platil naposledy si nepamatuju, ale zadna strasna darda to nebyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...