Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

V 11. 12. 2020 v 11:07, Americkej napsal:

Právě jsem vybalil od něj renovovanou sadu. Rovnou říkám, že jsem fakt nasranej. Pořádně.  Že místo tří neděl to bylo pět, to skousnu. Že místo stříbrný je víc šedá skousnu taky. Že nakonec nepřeborusí dosedací plochu už mi vadí, ale to si můžu dodělat sám, ne? Co ale neskousnu je kvalita provedení. Jednoznačně nejhorší co jsem doposud dostal. Čtvrtá firma, co jsem zkusil, taky zatím nejdražší. Jedno kolo bylo na dovařování, pár loukotí hluboce orvaný o obrubník. Pokud by napsal že to nedá, byl jsem připravenej kolo dokoupit. Nedovařil nic, jenom to odbousil do ztracena, takže tvar loukotí je teď je na poblití. Lak zvlněnej, nic ani netmelil. Dokonce vnitřní lemy kol ani neopískoval, normálně přebarvil odřený i oloupaný. Takovou prasárnu jsem ještě u nikoho neviděl! Za sadu s dopravou si řekl 6800,-

taky jsem si nechal dělat sadu u https://www.renovace-alu.cz ale platil jsem trojku. Pravda, 16". Výsledek? No, na dvacet let stará kola, která poslední 4 roky neustále ucházela, protože se z nich odlupoval lak, trpěly značnou korozí hliníku ... jako dobrý. Ne dost dobrý, ale dobrý, dalších 10 let poslouží. Z dálky ty nedokonalosti vidět nejsou. Puchýřky od vybublaného komaxitu, sem tam probroušená ploška, jedno bílé kolo špricnuté na vnitřku "sousedním" černým. 

Chci si nechat renovovat kola další kola, tentokráte na jednom svém youngtimerovi. Sada oprýskaných stojí 25-30t Kč. A to prostě této firmě nesvěřím, nejsou pečliví. Ale mám dobré reference na http://www.flachworks.com, který to snad bere jako svůj koníček. Je vidět, že ho to baví. Aspoň podle fotek na FB atp. 

Upraveno uživatelem eLzyx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Původně jsem to psal do vlákna, co mě pravě potěšilo, ale tady je to asi vhodnější.
 

Dnešní hodina a půl, sám a cesty Slavkovského lesa, zakončení na Krásenském letišti. Vynikající to bylo👍🏼👍🏼
 

Na pořádný sníh jsem čekal 2 roky, @ewolucionar to myslím chápe. 

2CB733E9-1854-44DE-8375-4228F412671C.jpeg

794FFF7F-49F6-4AC9-8FE8-5919CAE08798.jpeg

17B602C1-9F75-4B48-B2DF-771BB480F647.jpeg

Upraveno uživatelem Daredevill
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Daredevill napsal:

Původně jsem to psal do vlákna, co mě pravě potěšilo, ale tady je to asi vhodnější.
 

Dnešní hodina a půl, sám a cesty Slavkovského lesa, zakončení na Krásenském letišti. Vynikající to bylo👍🏼👍🏼
 

Na pořádný sníh jsem čekal 2 roky, @ewolucionar to myslím chápe. 

2CB733E9-1854-44DE-8375-4228F412671C.jpeg

794FFF7F-49F6-4AC9-8FE8-5919CAE08798.jpeg

17B602C1-9F75-4B48-B2DF-771BB480F647.jpeg

Paradička.......ja este nič,ziadne radovanky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domnivam se, ze takovy auto si nikdo zdravej a normalni nekoupi, tak budu asi petrolhead :) , tak to dam sem... V cervnu to bude 10let co ji mam a za tu dobu zas tak casto snih neni, takze kdyz to nakyda uzivame si to na maximum :)

 

R0031482-01.jpeg

R0031486-01.jpeg

R0031487-01.jpeg

R0031490-01.jpeg

R0031492-01.jpeg

Upraveno uživatelem TLD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, TLD napsal:

tak budu asi petrolhead :) 

S timhle traktorem seš max. tak ropák head..  Se tim tam jezdí s klidem na duši, když vám to tam nesolej co? :) 

Ale jako pěkný, tam bych se taky klidně projel teď.. u tý předposlední fotky úplně slyšim ty větve vo kastli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...