Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 16. 1. 2021 v 21:27, bros napsal:

obyč 4kolka, ale funguje docela fajn:)))

obyč 😆 . No, je to takové obyčejné neobyčejné auto. Dle mého názoru jsou tyhle "základní" Porschata lepší jak ty přemotorované bestie, kdy to vlastně normální člověk už přestává zvládat řídit. Veškerá radost je pryč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, moco napsal:

Masakr :( meli tam prototyp Böhmerlandu, nejake Porsaky, Aston, Ferrari atd...a specialni vystavu Brough, nektere kousky se jim nahradit nepodari 

 

 

Bildschirmfoto 2021-01-20 um 18.41.16.png

Bildschirmfoto 2021-01-20 um 18.40.50.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dawe009

Nazdar šéfe, vím že se vyznáš.

jak tohle funguje u drahých značek Ferrari, Lambo atd....

prostě zdraží o tolik, že na ty pokuty mají, nebo je v tom nějaký jiný EU fígl?

https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/volkswagen-emise-co2-diess-vw-pokuty-pokuta.A210121_142840_automoto_fdv

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, guzmic napsal:

@dawe009

Nazdar šéfe, vím že se vyznáš.

jak tohle funguje u drahých značek Ferrari, Lambo atd....

prostě zdraží o tolik, že na ty pokuty mají, nebo je v tom nějaký jiný EU fígl?

https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/volkswagen-emise-co2-diess-vw-pokuty-pokuta.A210121_142840_automoto_fdv

Nijak..daj to do ceny..u Ferrari to udělá cca 2 kila, to kupující neřeší. Nebo si koupi povolenky od Tesly, pokud to vyjde levnějc. Ono zdražení třeba u Golfa o 30 tis. je daleko větší problem, než zdražení efka o ctvrt míče..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víc jak rok a půl zpátky jsem tu prosil o rady ohledě fun auta se zadním náhonem na každý den. Původně to mělo být 370 Nismo, od kterého jste mě tu trochu zrazovali. Vzhledem k přístupu prodejce a koupi domu jsem to nakonec musel na rok odložit a vůbec nelituju.

Chci vám poděkovat za rady a doporučení, defakto jsem se k němu dostal přes váš tip na m140i od které jsem začal pokukovat po m240i, ale furt jsem měl v hlavě červíčka, jestli by to nechtělo plnotučnou m2 a pak jsem si říkal, že by možná byla škoda nemít plnotučnou m2c s plnotučným m motorem.  No a tohle je výsledek.

Nevím jestli sem někdo od dealera chodí, ale díky i pánům tam, trpělivě to se mnou řešili tak dlouhu, až je BMW stáhlo z prodeje a i tak se jim podařilo mi jednoho draka sehnat a celou dobu jsem měl pocit, že primární cíl je na konci doručit radost, ne "prodat auto" :) ... 

M2C_01.jpg.9df8b57975819a8087e7ca6ff1a5d8b5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...