Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

Se Spiderem (nebo po prodeji) muzu pronajmout volne  parkovaci misto na P6. Ale prodavat se mi ho nechce, podle me jsou to dobre ulozene penize. I kdyz kdo vi, mlady dneska po autech vubec netouzej, daji si radeji latecko v nakupaku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, varjag napsal:

Mno, spider je parádní,  jestli jde kvuli nove akvizici z domu, tak to úplně nuda nebude..😉🤘🏻🤘🏻🤘🏻. Az to bude veřejné,  dej vedet, jsem napjatej👊🏻

To se neboj, jsem starej chlubivec. Ja teda na bazosi posilhavam po tom tvem stroji, ale kule na to nemam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 3. 2021 v 19:52, tomasteckavesely napsal:

Panove. tak to vsechno dobre dopadlo, a ja jsem si splnil sen ( kolikaty uz ? ).

A mam jedenactku vzduchace! Problem je, ze je to auto stary jako ja, a tak ma ve svejch 33 letech par problemu.

Nic zasadniho, ale potrebuju udelat komplet brzdy a vyresit stahovacku okna.

Mate / znate nejakej fajn servis, spis mensiho charakteru, v Praze? ( do flat six, nebo porsky, popripade na prosek muzu dojet vzdycky ). Radsi bych nejakyho polonadsence, kterymu bych mohl u toho treba pomahat ( ja si to realne dokazu udelat sam, jen nemam kde, tady v Praze).
Díík Tomas

 

 

Snímek obrazovky 2021-03-26 v 19.52.33.png

Velká gratulace, klasika všech klasik 😉 pro podobnou jsem jel někdy v roce 2003, stála na dnešní dobu srandovních 400k , tehdy pro mě majlant, ale nedopadlo to. Jinak jsem se potěšil novým olejem, svíčkama a plachtou 😉

27C9E484-512B-4F65-B3B8-11EC0D61C335.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tupá otázka ale možno padnú zaujímavé tipy:  Aké by ste povedali, že je normálne auto pre cca 40 ročného petrolheada? Nejaký daily driver, ktorý bude aj fun, aj nebude 20let starý křáp a bude tak to pol až trištvrte mega (CZK). Díval som sa napr na Ford Mustang ale príde mi moc ostentativní. Možno Golf R, Focus RS alebo aj obyč. 340i ...Skôr novšie autá, mám rád komfort a adaptívne tempomaty a apple car play a pod .... Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ještě nemám úplně 40... Ale pomalu se blížím. Zadání podobné, z daily caru MX-5 ND, kterou jezdím 4 roky se potřebuju přesunout někam, kam nacpu 2 mládežníky, protože o ježdění v Mazdě se mi perou.

Zatím jsem se dostal k variantě M140i nebo M2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, schrapnel napsal:

Tupá otázka ale možno padnú zaujímavé tipy:  Aké by ste povedali, že je normálne auto pre cca 40 ročného petrolheada? Nejaký daily driver, ktorý bude aj fun, aj nebude 20let starý křáp a bude tak to pol až trištvrte mega (CZK). Díval som sa napr na Ford Mustang ale príde mi moc ostentativní. Možno Golf R, Focus RS alebo aj obyč. 340i ...Skôr novšie autá, mám rád komfort a adaptívne tempomaty a apple car play a pod .... Díky.

Ty asi nebudes petrolhead v pravom slova zmysle,zaujima ju ta elektronicke vychytavky,komfort,tempomaty a nie motor,podvozok...nic v zlom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, lloffass napsal:

Jako ještě nemám úplně 40... Ale pomalu se blížím. Zadání podobné, z daily caru MX-5 ND, kterou jezdím 4 roky se potřebuju přesunout někam, kam nacpu 2 mládežníky, protože o ježdění v Mazdě se mi perou.

Zatím jsem se dostal k variantě M140i nebo M2.

Presne, tým smerom nakoniec pôjdem asi aj ja. M135i, rv 2016-2018. 

 

před 8 hodinami, ewolucionar napsal:

Ty asi nebudes petrolhead v pravom slova zmysle,zaujima ju ta elektronicke vychytavky,komfort,tempomaty a nie motor,podvozok...nic v zlom.

Tak je to tak, ako to je. Potrebujem daily car, ciže rallye južná spojka. Na plnohodnotný weekend car nemám bohužiaľ ani čas ani prostriedky. Ozvem sa o 10 rokov možno s inými požiadavkami :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...