Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 11 hodinami, H-B napsal:

Chlapi, chapu princip DOT, ale jak byste cetli tohle? Mate me, ze tam nejsou 4 cisla, ale 3. Nemluve o tom, ze posledni dve jiste neznamenaji rok 1947 na udajne 3 roky stare Pirellce...

 

20210412_203644.jpg

Koukni se na druhou stranu gumy na stejný místo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 4. 2021 v 22:33, AndyAaron napsal:

To je 1984? To byl velice dobrej rok emoji4.png

Díky. Je to rok 1984 a tato limitovaná edice byla vydána v množství 5148 kusů k 50.výročí vzniku značky Nissan. Taky je to jeden z prvních modelů zetka s V6 motorem s  jedním turbem. Už 4.rokem si jej užíváme (-:

960E5F17-8AA8-4EED-8C99-70E8D8D0EB2A.jpeg

AAD77F6A-66EA-4387-9CF7-2A1FD9AA78BF.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradni zetko. Tak pred 10 lety jsem se byl na jedno bily turbo podivat. Dokonce bylo prezentováno v casaku auto moto classic který jsem kdysi odebiral. Chlapek byl z Kostelce Nad Cer. Lesy a měl na strankach v nabidce cca 30 ruznejch zetek, 280, 300, celica mk 1 i 2 atd. Zetko jsem ve finale nevzal, páč to mělo na živo odflaklej poteklej lak. Ale stejně jsem potom litoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, CEGY napsal:

Paradni zetko. Tak pred 10 lety jsem se byl na jedno bily turbo podivat. Dokonce bylo prezentováno v casaku auto moto classic který jsem kdysi odebiral. Chlapek byl z Kostelce Nad Cer. Lesy a měl na strankach v nabidce cca 30 ruznejch zetek, 280, 300, celica mk 1 i 2 atd. Zetko jsem ve finale nevzal, páč to mělo na živo odflaklej poteklej lak. Ale stejně jsem potom litoval. 

Škoda. Ceny Z31 pořád pomalu rostou, ale i tak se dá pěkný kousek stále v ČR sehnat za rozumné peníze (-:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...