Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 4. 4. 2021 v 22:43, schrapnel napsal:

Tupá otázka ale možno padnú zaujímavé tipy:  Aké by ste povedali, že je normálne auto pre cca 40 ročného petrolheada? Nejaký daily driver, ktorý bude aj fun, aj nebude 20let starý křáp a bude tak to pol až trištvrte mega (CZK). Díval som sa napr na Ford Mustang ale príde mi moc ostentativní. Možno Golf R, Focus RS alebo aj obyč. 340i ...Skôr novšie autá, mám rád komfort a adaptívne tempomaty a apple car play a pod .... Díky.

Za mě ideálni univerzál kterým se dá jezdit daily a je s nim zábava i na okruhu je určitě Golf R nebo Audi S3 

porovnání cena / náklady / zábava si myslím že není konkurence.. navíc lze za pár pěnez upravit na opravdu nesmysl..:-) 

i Chriss Harris byl nadšen : 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dával jsem si už poptávku do prodejního vlákna. Ale dám to i tady: 

 

Kdyby jste někdo měli zkušenosti nebo měli doma vhodnou ojetinu budu rád. Jo a taky mám pár kamarádu co už to jelo a všichni byli nadšení a obšas se objeví startovné na prodej, tak kdyby někdo toužil po dobrodružství :D 

Tady je krátké info, to se nesmí vynechat: 

Čím?

Jakýmkoliv vozidlem s pořizovací cenou do 25.000,- Kč. Mělo by jít o běžnou kupní cenu vozidla. Cena se nijak nedokládá. Pokud ale bude cena zjevně nepřiměřená, budete před ostatními za sraby a budou se Vám smát. Za čtyřkolku sklidíte taky posměch. Úpravy a opravy se do té částky nepočítají!

CO ZA STARTOVNÉ DOSTANETE? 

Stanete se součástí GUMBALKAN CAR CLUBU
Zážitky, které Vám budou všichni závidět
Možnost vyhrát nějakou príma cenu
Vstupenku na nejlepší akci světa
Dokonale punkovou neorganizaci
Nálepky. Startovní čísla, logo
Nové kamarády
Rady na cestu
Roadbook

 

CO ZA STARTOVNÉ NEDOSTANETE?

Odtah
Vozidlo
Pojištění
Náhradní díly
Péči psychloga
Fyzický odpočinek
Hygienické potřeby
Přesně danou trasu
Stravu, pohon, pitný režim
Bezlepkové veganské jídlo
ASISTENCI A SERVIS BĚHEM CESTY
Posouzení Vašich návrhů, připomínek a stížností
Pětihvězdičkové obytování, ani tří, ani dvou. Žádné ubytování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou gratuluji Pavle. Škoda, že jsem o té setinovce nevěděl. Koukal jsem na startovací listinu a bylo tam 90 aut !!!! To mě překvapilo. Jedete 7 castles 29.5.2021?

Bylo to strašně narychlo. My se hlásili ve středu a posádek bylo 54. Číslování nešlo o jednom, oddelovaly se kategorie. Vůbec jsme nečekali, že to bude dobrý. Spíš jsme se připravovali na to, že po dopolední etapě zmizíme. Ale bylo to nakonec moc fajn.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem neodtajnil nahradu za Fiat 124 Spider. A je to....

 

 

....chvilka napeti...

 

 

...

 

 

... zase 124 Spider. :) Akorat dodelanej v Abarthu

 

Pritelkyne to glosovala, ze nic tak kolotocarskyho jakziv nevidela a ze do toho nikdy nevleze (tim lip). A soused uz mi hlasil, ze prijezd do garaze slysi v koupelne, tak nevim... :)

 

 

IMG_20210409_200945_328.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...