Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já se jen předváděl,  normálně do toho lezu taky opačně.  Pěkně nožičku dovnitr, polodřep na tý druhý, chytit se volantu, přitáhnout se za něj dovnitř (za rám předního okna se nechytat, chrom je potom hrozně upatlanej) a v nejhorším se levou rukou jistit o práh😎🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, uff napsal:

No nekecej, hned zejtra jdu zkusit nase tri kary s minci. 

Ale lezes do toho uplne spatne, musis do toho zaplout. Mam na to genialni grif, ale jsem obvykle tercem posmechu... :)

Je teda fakt že  na volnoběh nedrží,  potřeboval bych poštelovat trochu větší otáčky,  jsou dost nízko.  Ale pak už jo😁

Upraveno uživatelem varjag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před 2 týdny jsem koupil mladýmu hračku ( 316 ti compact ), úřad proběhl v úterý, ve čtvrtek jsem byl pro disky ( vybral jsem ty spodní ) v pátek přivezla Alza gumy, na pondělí objednaný gumař, v úterý výměna zvlněných kotoučů a destiček - konec prázdnin by mohl proběhnout vklidu 😄

Jen mi vadí současný postup, kdy si za připsání rozměrů kol do TP vyinkasuje nějaký bídák 1570 kč 😞

139139810.jpg

138847301.jpg

Upraveno uživatelem Irwinek
přidání textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle vyhledávání už to tady padlo, ale dneska jsem konečně zvládnul REMISE Classic Berlin a doporučuji. https://remise.de/berlin/short-facts/englisch

Tam si musí najít něco každý. Kluci spíš ujeli na moderních super-sportech nebo luxusních sportovních autech. Vidět jak jedna z firem připravuje "custom" Lambo Huracan byla už jen perlička. Za mě to vyhrála možnost podívat se do dílen na opravy/renovace opravdových klenotů. Naprostá bomba! 2.5 hodiny auto orgií. A hodně kousků je tam na prodej 😉 Snad se mi ještě v létě podaří Düsseldorf.

Vstup zdarma, otevřeno skoro pořád. Parkovat se dá na ulici bez problémů (2 EUR/hodina).

Lehký úvod od někoho z YouTube

 

8E117CC3-0041-42F5-9782-B45AB037EFA8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a můžete mi někdo vysvětlit, co je Speciale, co Aperta a co Pista? Rád bych se v tom už konečně zorientoval.

Předpokládám, že jsou to limitované edice, tak jako Lambo vytváří jen desítky limitovaných edic, protože to prodává.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Zmizík napsal:

No, je tam 2.4 řadovej šestiválec, cca 150k. A hlavně to má elektricky vysouvatelnou anténu, z toho chčiju. 

Tu anténu jsme měli na žigulík, táta ji koupil v tuzexu a když se zaplo rádio vyjela ze zadního blatníku. Kdo si toho všiml koukal jako puk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...