Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

před 19 hodinami, Zmizík napsal:

No, je tam 2.4 řadovej šestiválec, cca 150k. A hlavně to má elektricky vysouvatelnou anténu, z toho chčiju. 

Jo! XJS ji ma taky, metrovej bič. Hraju si s tim furt, i když rádio nechci. Je to nejvíc😂😂👍🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 29 minutami, varjag napsal:

Jo! XJS ji ma taky, metrovej bič. Hraju si s tim furt, i když rádio nechci. Je to nejvíc😂😂👍🏻

hmm, mám ji na Volvu 960, a když se pos…., tak je to na střelbu do hlavy - motorek semtam jde, semtam nejde, origo rádio už nemám, schéma taky ne a anténa z vrakáče se chová vůbec podivně 😞

Chtěl bych si koupit DAB rádio, tak tuhle asi předělám jen na knoflík pro efekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona kreveta bude mít už asi jinýho páníčka, jednak tuhle šerif dával fotky novýho medvěda z kterýho měl radost a nějaký měsíc zpátky jsem zahlédl inzerát na krevetu, ono inzerce s wristshotem s R a touhle rz je nepřehlédnutelná :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sosnová jo pro MX-5 fakt perfektní okruh. Naposledy to vypadalo na déšť (a po cestě mě zastihla nejedna průtrž), tak jsem nechal Uniroyal Rainsport 3. V Sosnové ani kapka a na suchu to s nimi byla docela klouzaná.

 

Zítra to vypadá na ideální počasí, tak poprvé nazuju Federaly 595 RS-RR, jsem zvědav!

 

IMG_4582_2.thumb.jpg.bb3fd65d7d80ede33d5bb9e360ab4c4c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si taky poridil hracku, sice americkej zaklad, takze V6 3.7l, ale na zavodeni to nemam a predjet kamion to dokaze. Btw nevi nekdo jak zjistit jaky kola byly na tohle auto homologovane v usa? Ford USA me odkazal na Ford CZ a Ford CZ me odkazal na Ford USA. V cz TP jsou pouze ty 17" balony, ne ze by na cz silnice byly spatny, ale... Jde mi o to, aby nove disky fyzicky s necim nekolidovali, protahnout zkusebnou to budu muset tak jako tak.

IMG-20210802-WA0000.jpeg

IMG-20210802-WA0002.jpeg

IMG-20210802-WA0004.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...