Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja si dal ted s kamosem tri dny v horach a nemelo to chybu. Stelvio v pondeli rano jen pro nas dva, jak kdyz si to zavre Top Gear pro nataceni. Ridicska extaze. Tech passo jsme projeli snad dvacet a celkovej dojem je stejne primarne o pocasi a provozu. 

Blby je, ze auto dela naky podivny zvuky to jsem byl pred cestou na prohlidce vsech klicovejch komponent. Zvuky uz jsem slychal i pred tim, ale servisak me odbyl tim, ze je to jen uvolnenej sroubek na plechu pod motorem. Dneska jsem s tim byl zase v servisu a prej slysim travu rust a vse je naprosto v cajku, tak nevim. Nemate nekdo tip na nekoho dobryho, kdo by mel cas auto trosku vic proklepnout? Ono v ramci tri minut projizdky clovek fakt nic neuslysi...

IMG_20210830_005633_085.jpg

IMG_20210828_235943_828.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, uff napsal:

Ja si dal ted s kamosem tri dny v horach a nemelo to chybu. Stelvio v pondeli rano jen pro nas dva, jak kdyz si to zavre Top Gear pro nataceni. Ridicska extaze. Tech passo jsme projeli snad dvacet a celkovej dojem je stejne primarne o pocasi a provozu. 

Blby je, ze auto dela naky podivny zvuky to jsem byl pred cestou na prohlidce vsech klicovejch komponent. Zvuky uz jsem slychal i pred tim, ale servisak me odbyl tim, ze je to jen uvolnenej sroubek na plechu pod motorem. Dneska jsem s tim byl zase v servisu a prej slysim travu rust a vse je naprosto v cajku, tak nevim. Nemate nekdo tip na nekoho dobryho, kdo by mel cas auto trosku vic proklepnout? Ono v ramci tri minut projizdky clovek fakt nic neuslysi...

IMG_20210830_005633_085.jpg

IMG_20210828_235943_828.jpg

Zajel bych sem, ja byl v lete, ale oktavkou to neni ono 🙂

Výstřižek.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dali sme si tour po rumunsku, bulharsku, srbsku pred asi 7 rokmi.
Doprava uplne v pohode. Na rychlostne limity sere pes.

Transfagarasan poloprazdny, z ťažkého 100 konoveho focusa mk2 som tam vymackal aj posledny kw vykonu. Na kopci v nom vsetko praskalo a smrdelo. Casto nejde o vykon ale o gule.
Odporucam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, shaggy napsal:

Dali sme si tour po rumunsku, bulharsku, srbsku pred asi 7 rokmi.
Doprava uplne v pohode. Na rychlostne limity sere pes.

Transfagarasan poloprazdny, z ťažkého 100 konoveho focusa mk2 som tam vymackal aj posledny kw vykonu. Na kopci v nom vsetko praskalo a smrdelo. Casto nejde o vykon ale o gule.
Odporucam.

Tam se asi hned tak nekouknu 😞

Ale s těma koulema máš sakra pravdu - přes Chřiby jsem předjel motorkáře, potřeboval jsem tedy oba stoupací pruhy i ten cca metrový pás od čáry k obrubníčku, ale odměnou mi byl potlesk a zvednuté palce motorkářů u pumpy u Buchlovic. Jo a auto - Volvo 960 964 2,5 s manuálem 125 kW 😄 - v té době mu bylo 19 let a bylo po rozvodech, výměně tlumičů a nějakých silentblocích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, uff napsal:

Jezdival jsem pred par lety do Rumunska ob mesic sluzebne a vsechny cesty do hor byly za trest. Neskutecnej provoz a zacpy. Tvoje fotka je snad vyretusovana :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No tohle neni tranzitni silnice, takze provoz moc nebyl, sem se jezdi na kochacku 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...