Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 11 hodinami, shewcza napsal:

Třeba si zaplatil obě místa, aby eliminoval hrozící riziko poškození od dveří ostatní "tolerantních řidičů. To Vás nenapadlo? Hned bych nesoudil...

To nas prave napadlo (nebo aspon me), ale narazime na nasi ceskou naturu, kdy hned nasi spoluobcani videj rude... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Americkej napsal:

Přeceňuješ nálepkáře, z principu se jedná o zamindrákovaný ubožáky, který nevezmou ani k fízlům.

Řekl bych, že k fízlům je vezmou určitě, a ty vzdělanější i do státního zastupitelství :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle jsem byl v hotelu kde mají od projektantů stejně dle norem a dle rozhodnutí lidí co nejsou ve styku s realitou podzemní garáže, tedy stejně úzká místa v labyrintu zdí, sloupů a vzduchotechniky . . . 

Nicméně provozovatel to vyřešil stejně, pomocí mobilních sloupků s navíjecími pásy je vyznačeno parkování přes dvě místa, resp. na tři místa jsou dva vozy. O nejméně třetinu méně míst, poplatek za parkování o 1/2 nahoru, a všichni happy, tržba vyšší, klienti spojení, kapacita dostačující. :) Jo a je to v ČR. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rano krasne slunicko, deti ve skole :), tak jsem si udelal malej dopoledni vejlet se ,,starousem´´. Vzal jsem to na jih, kousek Rakouskem a bylo to paradni. Pekny cesty, pekny okoli, minimalni provoz. A pres vek toho auta porad krasny svezeni. 

 

20210910_092748.jpg

DSCF8337.JPG

R0034094.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...