Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Čistá krása - Testarossa vs. 512TR vs. F512M

https://www.evo.co.uk/ferrari/5442/ferrari-testarossa-review-history-and-specs-pictures

...vzpomínám, jak v devadesátkách "podnikatel" Vít Fiala (řetězce potravin Vít) s F512M řezal zatáčky na sídlišti Lhotka do své kanceláře (ten barák co pak zhasli Mrázka) a pak ji jednoho dne na mokru rozštípal o svodidla v Mníšku pod Brdy. To auto pak bylo asi měsíc takhle rozsekaný v oploceném bazaru naproti IKEMu. Chodil jsem tam na to jako kluk vejrat. No a pak pana Fialu podle klasického scénáře podnikatele počátku 90tých let odsoudili za to, že si půjčil asi stonásobně víc, než splatil. Kooperace s Pitrem. Pak byl prohlášen za mrtvého a nakonec se zjistilo že žije někde v Karibiku :D

 

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduji pravidelně kanál "Hamid Tailormade Cars" a baví mě to, ale tentokrát jsem se musel opravdu zasmát - typičtí němečtí motorističtí novináři: 😆 Dion und Hamid. Tak Sallam alejkum petrolheadi 🤣 Dá si někdo Döner Kebap? Iš ja...

image.png.93964d6fe2598453c67c85754c96b0df.png

 

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 9. 2021 v 16:08, TLD napsal:

Koukam, ze sme cumeli na to same😂. A pak pres ulici mel barak Simek, co mel ty jedny z prvnich kasin a ten mel porsaka a medveda zehlicku v kabru. 

JJ, já se pak přestěhoval do Psár a roky tam žil a Šimek tam má to nevkusný mnohohektarový sídlo s čtyřmetrovym plotem a Kočka a Rittig tam za ním jezdili na kafíčko v Rollsech polepenýma zlatýma fóliema 🤣

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, vwtyp11 napsal:

Jezdi se do první soli. Motor to potřebuje. Voda neublizi.

v zimě jezdím i když je sucho s garagequeen.

vsim ostatním porad.

Jasny, ze nevyjedu neznamena že ho neprotocim okolo komina aby se zahral. Ale to úplně nepovažuji za projizďku. Zima mě nevadi. Ale na sněhu ani v mokru ho urcite trápit nebudu. Nemam proc 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...