Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mně teda na tom videu s Passerem přijde nejvíc bizar, jak tam stojí ta jeho banda do kolečka a děkujou ježíšovi.

Jinak neomezená dálnice, tak jel neomezeně, za co ho chtějí perzekuovat? Ale přijde mi to osobně taky úplně zbytečnej rozmar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Irwinek napsal:

Hez

Hezká práce,  přidej zvuk 🙂

Ani mě nemluv.... Nahrál jsem zvuk, auto dal do garáže,  pod plachtu, odpojil baterku... a doma jsem zjistil, že jsem to blbě zmáčknul a že se nic nenahrálo🤦‍♂️😂.

Ubral jsem jen stredovy tlumice, koncovy zůstaly. Neni to zadnej brutal, ani nemel byt, preci jen je to aristokrat🙃, ale soudruzi z Coventry to fakt utlumili az moc. Ted je to znatelne hutnejsi a pri rychlym ubrani plynu si malinko odfoukne. V otáčkách jsem to ještě netestoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, varjag napsal:

Ani mě nemluv.... Nahrál jsem zvuk, auto dal do garáže,  pod plachtu, odpojil baterku... a doma jsem zjistil, že jsem to blbě zmáčknul a že se nic nenahrálo🤦‍♂️😂.

Ubral jsem jen stredovy tlumice, koncovy zůstaly. Neni to zadnej brutal, ani nemel byt, preci jen je to aristokrat🙃, ale soudruzi z Coventry to fakt utlumili az moc. Ted je to znatelne hutnejsi a pri rychlym ubrani plynu si malinko odfoukne. V otáčkách jsem to ještě netestoval.

Nepředpokládám nejakej rachot, spíš takovou tu skrytou sílu, ale jemnější než brumlani velkoobjemové USA v8 🙂

Tak příště to vyjde 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 36 minutami, M3maniac napsal:

Gratulace, přesně toto jsem popisoval v topicu o autech na baterku 😉 Už vidím jak někdo kdo miluje auta sní o kia soul nebo renault zoe. Mimochodem jako kluk jsem tuto alfu měl jako hračku v modré barvě. Užívej si ji😉

Díky, budu neboj. Opravím pár drobností a pak budu čekat na vhodné počasí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...