Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

13 minutes ago, Zmizík said:

Gumy snad né, je to stejný na zimních i letních.. V sobotu to vemu k tatíkoj aspoň na jámu a ještě si na to posvítím. Dík za tipy.

Zober to na test tlmicov. Tiez mi v servise vraveli ze je v pohode, ze by ani geo nesla poriadne nastavit a ine kokociny... Mi to nedalo a po teste bolo jasne ze bol jeden uplne odpaleny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 28 minutami, Zmizík napsal:

Tvl, ten tvůj klacek, to je moje noční můra. Myslím teda jako syna. 😁

 

😀😀😀

Ani Tě nemůžu poslat doprdele, když něco potřebuju. Stejný jak s Kofolou. Jsem obklopenej nesprávnýma lidma! 

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Jerryl napsal:

Hele kluci,

já o tom moc nevím, ale jestli se první diví, že se to vůbec má měnit a druhý neví, jestli je tam guma nebo řetěz, tak mi moc nepomáháte :)

A to se ptám na jeden z nejběžnějších motorů.

Moc dlouho s tím řemenem neváhej, zpaměti to přesně nevím, ale mám dojem že je tam interval max. 5 let. Máti to sice zřejmě moc nevytáčí, ale pokud by ten řemen praskl, tak to bude hodně drahé. A samozřejmě nech udělat všechno, protože pokud začne téct pumpa, nebo se vysype ložisko kladky, tak si to zopakuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Jerryl napsal:

Tak, kdyby to řemen vydržel a nechal se zkontrolovat, tak by to bylo nejjednodušší řešení.

Mě jde o to, abych tím, že ušetřím na servisu, nezkurvil celej motor, kdyby náhodou ten řemen prdnul.

 

Za upozornění na lopatky plast vs kov díky.

Ale jdeš tomu sám naproti, ta sada bude stát cca 3.500 kč +_, ( INA, Gates, Continental )u vw group maji buďto km nájezd nebo 6 let jestli se nepletu. Po 10ti letech bych to udělal i s vodní pumpou a máš klid, že se ti to nepotká. A màš na dalších 7 let klid, pokud to ta dnešní VP vydrží 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za reakci. 

tento můj příspěvek byl již myšlenkově překonán následujícím a chci se dohrabat k té výměně, ale kvalitně.

No a jak píšeš, pokud to ta dnešní vodní pumpa vydrží, protože ta moje 10letá může být paradoxně lepší, ale to už je spekulace.

Proto se tu ptám, jestli nemáte v okolí někoho šikovnýho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 4. 2022 v 19:00, Zmizík napsal:

Gumy snad né, je to stejný na zimních i letních.. V sobotu to vemu k tatíkoj aspoň na jámu a ještě si na to posvítím. Dík za tipy.

Jen střílim naslepo, ale plavání může způsobit silentblok ramena. Tamu by odpovidalo i to ze to dělá jen na jednu stranu. A zrychlování taky sedí, pri náhonu na předek... 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za hezkou károu se člověk vždycky rád otočí, někdy když mám čas tak blejsknu. Nedávno před hotelem McLaren Senna nějakého Íránského zpěváka:

646887930_IMG_20220407_095330652_HDR3_copy_451x445.jpg.1af8f146f179e8f7ae2aef775ad8de36.jpg

a na ulici krásnou 911 :)

IMG_20220403_161418437_HDR_copy_562x1000.jpg.f2a1c6952132ee9f4340e10853eef4ec.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme jeli Spring classic 2022 a tak skvěle jsem si už s 300ZX dlouho nezajezdil. Trasa 280km plná zatáček, kolem rybníků, jihočeských statků, téměř bez aut. Z31 Turbo je suprové GT.  Kazumasu Takagi to nakreslil perfektně. Navíc jsme je-li tři Z31.

CBBC156F-5084-46CA-B521-25AC8342F00A.jpeg

B30A70A3-4C03-4C62-87B1-5F8F4AFBD08D.jpeg

78094388-98C3-4F86-9DC2-F8154F635234.jpeg

3512DCDC-426E-4C2F-A457-CFDAFEDC736D.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 minutes ago, Pavelpu27 said:

Pokud byste měli někdo zajímavý sportovní auto, rádi vás uvítáme, jako vystavovatele.

Já letos se Stařenou vynechám. Nemám čas, musím s ní na velkej servis (spojka, rozvody).

A RS3 tam úplně nezapadne :).

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...