Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 15. 5. 2022 v 14:22, Pavelpu27 napsal:

Tak máme další ročník za sebou. Opět super auta, lidi, počasí. Chlapi a holky, příští ročník i s Chronomagem, jo?

https://plzensky.denik.cz/zpravy_region/ferrari-lamborghiny-jaguar-i-porsche-exoticka-auta-mela-sraz-na-plzensku-2022051.html

Jo, bylo na co koukat... Synek se mi málem počural, když borec prošlápl to DeTomaso 😄 A potěšilo mě spoustu hezkejch aut (a motorek) i mezi návštěvníky - jen fajn, že to ještě dost lidí baví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, bylo na co koukat... Synek se mi málem počural, když borec prošlápl to DeTomaso  A potěšilo mě spoustu hezkejch aut (a motorek) i mezi návštěvníky - jen fajn, že to ještě dost lidí baví...

To mám obrovskou radost! Slyšel jsem, že i na parkovací ploše bylo na co koukat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt klobouček za pěkně dotaženej projekt 👍 Já mám víc věcí "v procesu" než dokončenejch a je to únavný. Máš vážně hezkou víkendovku. Souhlasím s M3, že ta celostříbrná kola mu dodávají větší šmrnc, takovej lehce závodnější nádech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Americkej napsal:

Fakt klobouček za pěkně dotaženej projekt 👍 Já mám víc věcí "v procesu" než dokončenejch a je to únavný. Máš vážně hezkou víkendovku. Souhlasím s M3, že ta celostříbrná kola mu dodávají větší šmrnc, takovej lehce závodnější nádech. 

Díky všem. Jo, stříbrná kola jsou americké, sportovnější protože mají ET0 a jsou na gumách nápisy. Jsou leštěná a hodně hluboká. Ale abych je mohl mít, musím vyměnit nové sportovní tvrdší tlumiče. S těmi současnými chystám dost často podběhy. Ty zlaté kola jsou původní kola z auta a jsou to origo Japan racing, zrenovované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Americkej napsal:

Jasně že původní stav je nejvíc, o tom bych se nepřel. Já to beru jen esteticky emočně... prostě ty druhý se mnou víc zacvičej 🙂

Mě se líbí oboje. Ty americké jsou sportovnější. Mám je na střídačku, takže jakmile vyměním zadní tlumiče, zase přehodím i kola (-: Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...