Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

uff, a co chceš na ty pneumatiky lepit? No já jsem si barvičkou vymaloval nápis michelin na bílo, ale to mi bylo 20😉. Dnes mi to přijde kýčovité ….. Jinak dnes bylo fakt krásně i v Beskydech. P.S. v Kunčicích p/O jsem potkal Boxstera a pěkně jsme se svezli, někdo zdejší ? náhodou?😉

FA12043F-C6B2-483B-B8D4-D5897EDBAFA9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, M3maniac napsal:

uff, a co chceš na ty pneumatiky lepit? No já jsem si barvičkou vymaloval nápis michelin na bílo, ale to mi bylo 20😉. Dnes mi to přijde kýčovité ….. Jinak dnes bylo fakt krásně i v Beskydech. P.S. v Kunčicích p/O jsem potkal Boxstera a pěkně jsme se svezli, někdo zdejší ? náhodou?😉

FA12043F-C6B2-483B-B8D4-D5897EDBAFA9.jpeg

Tohle bych chtel jako daily do rachoty na tech 27 km tam a 27 zpatky 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, M3maniac napsal:

Však máš taky takové stejně červené né?🤣

No chtel jsem Ti to napsat, ze to neni Ferrari cervena, ale Porsche cervena jako to tvoje, ale nechtel jsem te urazit :)

Mas to krasny. Cerny, stribrny, modry nebo zluty jsou fajn, ale cerveny je imho nejhezci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, M3maniac napsal:

uff, a co chceš na ty pneumatiky lepit? No já jsem si barvičkou vymaloval nápis michelin na bílo, ale to mi bylo 20😉. Dnes mi to přijde kýčovité ….. Jinak dnes bylo fakt krásně i v Beskydech. P.S. v Kunčicích p/O jsem potkal Boxstera a pěkně jsme se svezli, někdo zdejší ? náhodou?😉

FA12043F-C6B2-483B-B8D4-D5897EDBAFA9.jpeg

Tak jsem porad dusi mladej kluk. :)) 

Mne ta NDckova miata prijde v ty cerveny barve takova nudne sterilni a jestli to bude hnusny, tak stejne gumy dlouho nevydrzej. 

Je to tohle, ale koupil jsem je ne za 4ku, ale za 1500 na ebay. Jenze bez lepidla, toho jsem si nevsimnul... :(

 

 

 

Screenshot_20220619-223033_Chrome.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...