Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To záleží, protože ti, co do aut investují, resp. by to třeba za deset let koupili v tvůj finanční prospěch, pomalu vymírají - jsou to lidé, kteří jako malý kluci měli doma v pokojíčku plakáty aut 🙂

No a jinak, o investici do aut se dalo mluvit cca před 10 lety, teď už je to, dle mého názoru, celkem na špici. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, moco napsal:

To záleží, protože ti, co do aut investují, resp. by to třeba za deset let koupili v tvůj finanční prospěch, pomalu vymírají - jsou to lidé, kteří jako malý kluci měli doma v pokojíčku plakáty aut 🙂

No a jinak, o investici do aut se dalo mluvit cca před 10 lety, teď už je to, dle mého názoru, celkem na špici. 

+1 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, AndyAaron napsal:

Vezmu to obecne, netyka se to jen aut. Pokud tomu hovno rozumis a kupujes to jen na investici, tak na tom v 99 % pripadu prodelas.

Prd tomu rozumím.Takže se pro zábavu projet a rychle prodat. Díky za rady:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Investiční auta jsou proste nafouknuta bublina. 
tvoje “všechno je original” znamená, ze mas nejakej certifikat z fabriky, ze číslo převodovky, motoru i karoserie souhlasí s tím, jak auto opustilo fabriku, dobre.

vychazim z toho, ze světovým trendem je ted tzv. “Survivor” auto, který není lakovany, má třeba drobné nedostatky, ale proste rak jak vyjelo z linky.

znamena to, ze nežádoucí je jakákoli změna úprava oproti tovarnimu produktu.

nenech si kazit radost, jezdi, jezdi, jezdi. 
investičním autem je z pravidla ta nejvyšší verze třeba “gtr Nür”

evidentni je to třeba na vývoji cen Benz zehlicky, 3.5 nestojí moc a 500stoji drbu,  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ti s tou investici rozumim. Kdyz to takhle prodas doma, tak mas klid a skvelou hracku. Jestli na nem o par kacek prijdes nebo ne je vlastne uplne fuk...

Za me nahodou super a skoro az zavidim. Projel bych se v nem rad... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby nedošlo k mýlce. Dohlížíme z dálky na syna společné kamarádky, která před dvěma lety zemřela... Kluk 22 let, pohybuje se mezi auty a z dědictví má nějaké peníze které nechce nechat v bance a s vidinou rychlého zbohatnutí to nekupoval, ale trochu jako investici si to představuje. Bydlet má kde, práci má, jako vzorný otec rodiny jezdí v kombíku, na ptákoviny typu driftování s kamarády má staré BMW. Zamiloval se do toho Nissana a pomáhali jsme mu s koupí, dovozem atd. Vymluvit si to nenechal a v podstatě mu do života ani kecat nemůžeme. Ale auto je super, těším se, až bude na značkách a svezu se... tady jsem se pouze pro klid svědomí ptal, jestli to auto není totální píčovina.Auto bude v garáži a občas se s ním vyrazí na srazy apod.Jasně dovedu si představit jiný auta, který na ceně za x let nic neztratí... bejvalej šéf měl před více jak 10-ti lety v garážích speciality typu Mercedes G55 Cabrio AMG, Mercedes C65 AMG, Carreru GT, Viper Venom Hennesey až po obyčejný Touareg W12 na denní ježdění...bůh ví, kde je jim konec, ale to je jiná liga a jiný peníze. Já autům moc nerozumím, akorát vím, který se mi líbí 🙂  Jinak jsem obyčejnej občan, kterej má nějaký peníze ve fondu, v nemovitostech, nějakou zlatou minci mám taky a jak jinak, něco málo v hodinkách..:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak je to jak psali kluci vše je dost na špici, jsou auta které ovšem klidně dál porostou, ale spousta aut naopak půjde podle mě lehce dolů, hlavně auta majitelů, kterým zvednou hypo, plyn, elektřinu a vše dookola, ono i provoz takového auta něco stojí. Na druhou stranu pokud je to tvůj koníček tak ti to udělá radost, cena by neměla spadnout a je to určitě lepší než prachy na účtě. Pokud nebude stát benzín 150/litr a nebude svět v totální krizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych doplnil k té investici v podobě auta a k tomu, jestli se zhodnotí a nebo znehodnotí, jestli je to dobrý rozhodnutí, nebo kokotina, že všechny ty rady a zpochybňování jsou na vodě, když diskutující vědí houby, kolik to stálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...