Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 14 hodinami, M3maniac napsal:

Klobouk dolů před tímto pánem, kdysi jsem měl tu čest a jel jsem jednou v autě s Lojzou Havlem do německa.

Jo, jako dite jsem na nej koukal v televizi a ted kdyz jsem starej fotr tak on porad jeste jezdi, neskutecny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Kairos napsal:

Kdyz jsem videl Harryho povoz tak jsem si vzpomnel, kde jsem kupoval na severu Nemecka pritelkyni Harycka, bylo mi divne, ze prodavajici misto v inzeratu moc nespecifikoval

 

Upraveno uživatelem Kairos
nestáhla se fotka z mobilu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

Ja jsem ale postoval Jardu Hoska na ktereho taky reagoval M3maniac. Mozna jsem to blbe napsal.

Mně je to jasný...mimochodem v okruhu 500 m bydlelo a ještě bydlí víc borců, se kterejma se honil v blátě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Steke_m napsal:

No pan Chlad byl pak pěkně nas*anej a s vystavováním aut skončil. Což se mu nedivím.

A druhy den dal do prodeje veyrona. Od prachu bylo vsechno protoze to bylo v parku a jezdilo se na klasicke prasne ceste. Tomu neslo utect. Pod prachem bylo odpo vsechno.

Lidi jsou hovada, snad na tom mel nejakou keramiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč to má tak špinavé: 

 

Jako říkal jsem si, co tě vůbec vede k tomu, že tě napadne shat na cizí auta... zrovna tohle byla akce, kde mi přišlo že chcou těm lidem auta ukázat maximálně zblízka, ale lidi jsou proste kokoti... princezny ale i chlapi si sedaji na cizi kapoty, decka profrčí podel auta na odrážedle,  a že ho nevzalo riditkama, jsem si teda vubec nebyl jistý... nepostavil bych tam ani našeho outbacka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...