Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 24. 11. 2022 v 10:03, wawrik napsal:

Tiež s nostalgiou spomínam na generáciu Alfy Romeo z deväťdesiatych rokov. Síce to pre ortodoxných Alfistov už nie je správna Alfa, lebo predný náhon atď., ale oni vedeli správne urobiť aj ten! Mal som tmavozelenú 164 s bussom po šéfovi, ale s tým starším 12-ventilovým, nie s 24-ventilovým, čo bol podľa mňa úplne iný motor.

Nemáš nějaké fotky? V digi asi těžko, co?

V 24. 11. 2022 v 13:27, TLD napsal:

Sphinxx, ten spot je skvelej. Ja mam taky volvo moc rad, loni se nas mama car po 11ti letech vymenil za Subaru, fajn auto, ale volvo je volvo :) Jeste vic sem teda saabovej.

Hele a s tim Royalem mas porad sanci, ja se jako kluk zabouch do Cindy v reklame na Pepsi a tady sance neni :) :) 

Souhlasím s tím Volvem. Jsem příznivce Volva a posledních pár let Mercedesu. A právě proto mám teď v hledáčku starou krabici od MB, vlastně kult a zároveň legendu, myslím, že z jara bude jasněji. Ale Volv jsem měl několik (Amazon, 850/ 850T5-R/850R/850 TDi/960 II, V70 I, II i III a S80, v jednom jsem i boural čelním střetem s jiným autem a nedám na ně dopustit a nejlepší dle mých myslím bohatých zkušeností? Co se pohodlí týče, tak S80, která se hravě vyrovná Mercedesu a pokud jde o krabici, tak 850 T5-R, měl jsem ji vymazlenou v zelené a dodnes na ni vzpomínám. Takže Volvo for life. Bohužel nová Volva od roku 2014 mi vůbec nic neříkají, bez ohledu na model, respektive "motor". Staré pětiválce měly své obrovské kouzlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To uz je ne? Jestli myslis to s 2,4 motorem. GR se da sehnat i skladovka u nas. Dle subaru cz by melo byt k disposici 16ks ,jinak se vozit nebude. Akorat bych pockal na ,,druhou" varku,ty prvni maj problem s tmelem tusim na bloku motoru,vlivem tepla dojde k jeho droleni nebo jak to rict, ucpe to olej a je vymalovano. Na netu toho je spousta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, TLD napsal:

To uz je ne? Jestli myslis to s 2,4 motorem. GR se da sehnat i skladovka u nas. Dle subaru cz by melo byt k disposici 16ks ,jinak se vozit nebude. Akorat bych pockal na ,,druhou" varku,ty prvni maj problem s tmelem tusim na bloku motoru,vlivem tepla dojde k jeho droleni nebo jak to rict, ucpe to olej a je vymalovano. Na netu toho je spousta. 

Myslel jsem to tak, ze by se jeden kus mel zatoulat ke mne :)

GR86 je da sehnat? Mne v Toyote v lete rekli ze bez sance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau. Jednu ma na prodej Liska v subaru v plzni. Tu muzes mit hned a pak tusim ve Vestci maj auto dovezene ze svedska a jsou schopni udajne dodat do 14 dnu i sedou a modrou. Maj cernou. A ty auta sou z dubna. 
To ti gratuluju a drzim palce at ti to klapne. Taky premyslim...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, brownwld napsal:

Myslel jsem to tak, ze by se jeden kus mel zatoulat ke mne :)

GR86 je da sehnat? Mne v Toyote v lete rekli ze bez sance.

Jak jsi to dokazal? Ja cumim na stranky a je tam porad jen BRZy a obavam se, ze to dopadne jak s GR86, kdy se k objednavce za 850k vubec nedalo dostat a ted stoji 1,2m...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, uff napsal:

Jak jsi to dokazal? Ja cumim na stranky a je tam porad jen BRZy a obavam se, ze to dopadne jak s GR86, kdy se k objednavce za 850k vubec nedalo dostat a ted stoji 1,2m...

Asi nic spesl, zachytil jsem info ze BRZ budou i v EU hned prvni den co se o tom psalo a obratem volal dealerovi. Plus jsme tam nejaky Subaru uz brali...

Hlavne koukam, ze od 1.12. uz neni cenovka GR86 850k a 920k ale 950k a 1020k, takze u obou vybav hezky o 100 nahoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na které si česká strana přisadí 21%DPH. Pokud německý dealer je schopný auto dodat bez DPH, potom je to OK. Já narážím u ojetin na barieru 6 měsíců a 6000KM a nechci platit podruhý DPH v ČR, když už je jednou zaplacený v DE. Ale snad dealer dokáže to, co řadovej germán ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...