Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Panove, mam praktickej dotaz. Zabouchnul jsem se do totalne upravenyho auta, namatkou Bombardone vejfuk delanej od svodu s neskutecnym zvukem, kompletni stavitelnej podvozek, sportovni sedacky s petibodovejma pasama, volant bez bagu v alcantare a je to proste vykuchany (chybi zadni sedacky, vytlumeni, klima atp). Treba kola jsou k nemu i v ofiko rozmeru, ale to asi stacit nebude. 

Nicmene auto je aktualne s STK, ale za rok konci a fakt mam obavu, zda bych prosel. Origo dily k nemu nejsou vubec zadne. Da se jeste vubec realne ta STK nejak "zaonacit"? Klidne do SZ, jestli mate zkusenosti nebo kontakty. JInak auto podle me v perfektnim stavu, nehuli atp. Jenze je mi jasny, ze kdyz nejsou ty sedacky atp zapsany, tak to bude problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 21. 4. 2023 v 21:22, uff napsal:

Panove, mam praktickej dotaz. Zabouchnul jsem se do totalne upravenyho auta, namatkou Bombardone vejfuk delanej od svodu s neskutecnym zvukem, kompletni stavitelnej podvozek, sportovni sedacky s petibodovejma pasama, volant bez bagu v alcantare a je to proste vykuchany (chybi zadni sedacky, vytlumeni, klima atp). Treba kola jsou k nemu i v ofiko rozmeru, ale to asi stacit nebude. 

Nicmene auto je aktualne s STK, ale za rok konci a fakt mam obavu, zda bych prosel. Origo dily k nemu nejsou vubec zadne. Da se jeste vubec realne ta STK nejak "zaonacit"? Klidne do SZ, jestli mate zkusenosti nebo kontakty. JInak auto podle me v perfektnim stavu, nehuli atp. Jenze je mi jasny, ze kdyz nejsou ty sedacky atp zapsany, tak to bude problem...

STK udělat ještě nějak jde (nasadíš origo výfuk atd...),  ale bál bych se náhodné kontroly kdy tě policajt může poslat na nejbližší STK kde s tím výfukem neprojdeš a už vůbec bych se s tím neodvážil za hranice - viz poslední díl Matěje Horňáka kde prověřoval upravenou M6 s tuned výfuk a policajti se s tím vůbec nesrali.

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, ja si uz o tom mezitim neco nastudoval a racionalne z toho vystrizlivel a holt zustavam u miaty. 

Byl jsem s ni poprve na trackday, potil jsem se uz den predem, ale byla to prekvapive povedena akce a  ebylo to tak sileny, jak jsem se obaval. Jel jsem tak 4x15 minut, poctive dochlazoval a na aute se nic neprihodilo a vse funguje jak ma. Ani brzdy nebo gumy jsem tam nenechal. :) A ke svemu poteseni byl rychlejsi nez NCcka a NBcka (aby taky ne, ale neveril jsem si). Mel jsem jen jednu krizovku, kdy jsem uplne zbytecne pustil M4ku (respekt k vykonu) a pak na nej tlacil v zatackach a vysledkem bylo, ze v jedne zatacce sel do hodin a ja ho tak tak minul...  

Proste super zazitek, na wishlistu mam uz z autickarskeho pohledu jen zeleny peklo, ale tam se s miatou fakt neodvazim...  

 

 

Screenshot_20230506_080050_Gallery.jpg

Screenshot_20230506_080159_Gallery.jpg

 

 

Screenshot_20230506_080017_Gallery.jpg

Upraveno uživatelem uff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 5. 2023 v 7:04, uff napsal:

Jojo, ja si uz o tom mezitim neco nastudoval a racionalne z toho vystrizlivel a holt zustavam u miaty. 

Byl jsem s ni poprve na trackday, potil jsem se uz den predem, ale byla to prekvapive povedena akce a  ebylo to tak sileny, jak jsem se obaval. Jel jsem tak 4x15 minut, poctive dochlazoval a na aute se nic neprihodilo a vse funguje jak ma. Ani brzdy nebo gumy jsem tam nenechal. :) A ke svemu poteseni byl rychlejsi nez NCcka a NBcka (aby taky ne, ale neveril jsem si). Mel jsem jen jednu krizovku, kdy jsem uplne zbytecne pustil M4ku (respekt k vykonu) a pak na nej tlacil v zatackach a vysledkem bylo, ze v jedne zatacce sel do hodin a ja ho tak tak minul...  

Proste super zazitek, na wishlistu mam uz z autickarskeho pohledu jen zeleny peklo, ale tam se s miatou fakt neodvazim...  

 

 

Screenshot_20230506_080050_Gallery.jpg

Screenshot_20230506_080159_Gallery.jpg

 

 

Screenshot_20230506_080017_Gallery.jpg

Když se dívám na ty fotky, tak si nemůžu pomoct, ale asi bych si klidně ke svojí fiatě koupil i miatu. Od tý ddoby co řídím tyhle krabičky od mýdla mě úplně přestalo bavit řídit cokoliv jiného 😄. Tohle je prostě neskutečná radost z řízení a tohle už brzo nebude....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 5/7/2023 at 11:30 PM, exBURN said:

Když se dívám na ty fotky, tak si nemůžu pomoct, ale asi bych si klidně ke svojí fiatě koupil i miatu. Od tý ddoby co řídím tyhle krabičky od mýdla mě úplně přestalo bavit řídit cokoliv jiného 😄. Tohle je prostě neskutečná radost z řízení a tohle už brzo nebude....

Tiez vazne uvazujem nad miatou, GR86 alebo podobnou malou krabickou 🙂. Co sa tyka vykonu (zrychlenie a Vmax), to mam sny v zasade naplnene Alpinou, a tam uz sa tazko posunut nejak zasadne dalej (aspon nie za rozumne peniaze). Takze dalej skor nieco male, asi kabrio, sofersky velmi zabavne... Kym nam to nezakazu kua.

A potom je uz len poriadna 911 na wishliste, aspon jedna 911 v zivote musi byt! 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych Vam miatu rozmlouval. :) Jsem autickar promiskuitni a rad bych se posunul, ale proste Miata Is Always The Answer, coz znamena, ze je pak autickar ztracenej a uz se nema moc kam posunout. Zkousel jsem ted kde co, ale miata me proste bavi vic. Treba 350Z ktery ma vykonu na rozdavani, ale je jalovy. 911  super dospelacka kara, ale je to proste GTcko, ta hravost Miaty tam proste neni. Ja teda dospel uz vloni k zaveru, ze svoji Miatu prodam a koupim tu Annie, ktera je uplnej top. Ale nejak mi k tomu chybi ta prava motivace. Je to hodne penez za exkluzivni (cti popelarskou barvu), kola a brembo brzdy a par koni navic. RECARO ma i ta moje holka, jen ma Annie to prosivani oranzove... 

Vyse zminovane toyobaru je za me teda fajn, ale zase mi tam vadi strecha nad hlavou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych Vam miatu rozmlouval.  Jsem autickar promiskuitni a rad bych se posunul, ale proste Miata Is Always The Answer, coz znamena, ze je pak autickar ztracenej a uz se nema moc kam posunout. Zkousel jsem ted kde co, ale miata me proste bavi vic. Treba 350Z ktery ma vykonu na rozdavani, ale je jalovy. 911  super dospelacka kara, ale je to proste GTcko, ta hravost Miaty tam proste neni. Ja teda dospel uz vloni k zaveru, ze svoji Miatu prodam a koupim tu Annie, ktera je uplnej top. Ale nejak mi k tomu chybi ta prava motivace. Je to hodne penez za exkluzivni (cti popelarskou barvu), kola a brembo brzdy a par koni navic. RECARO ma i ta moje holka, jen ma Annie to prosivani oranzove... 
Vyse zminovane toyobaru je za me teda fajn, ale zase mi tam vadi strecha nad hlavou. 
jojo, já se teď bavím Fiatou a zatím mě okouzlila a hrozně mě sedí, ale ND G184 tam asi jednou padne taky. 
e434c896da94a2dc368cdede21c3781e.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...