Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

V 15. 5. 2023 v 12:27, M3maniac napsal:

Vše je origo v původním stavu i laku😉 poctivých 90 tkm. Stálo 95% času v garáži a 5% se leštilo a jezdilo za slunného počasí o víkendu.

IMG_6180.png

IMG_6182.png

Parádní stav, pecka 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 12 hodinami, M3maniac napsal:

Díky😉

Ivane pěkná miata 😉👍

Díky, mám ji rád. Porsche to není, ale měl jsem v minulosti 2 (byť ne 911) a musím říci, že si to s Majdou užívám nejvíc. Vlastně víc než s čímkoliv co jsem kdy řídil a mělo to přitom až 4x větší výkon. Nebyla to ale často moje auta, tak jsem byl opatrný. Majda je taková krásně čitelná a kontrolovatelná..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera RS3 na servisu. Pominu lehké přetahování s technikem o to, co jsem chtěl udělat v objednávce termínu a co nakonec udělali (ani ne půlku).

Co je ovšem pozitivní - už měsíc čekám, že se mi rozsvítí kontrolka sjetejch destiček vpředu, páč už při přezouvání byl senzor těsně u kotouče. Pořád nic. V servisu je změřili a mají stále 11 mm (senzor spíná na 10 mm).

Proč to píšu? Podle projitých Audi diskuzí budu asi v TOP 1 % lidí, co na origo desky najeli víc jak 45 tisíc km :D. Většina lidí je mění max ve 30-35 tkm. Jsem pan Klobouk, zjevně.

Koho by zajímala cena - přední destičky 19.000, oba přední kotouče 37.000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 5. 2023 v 12:27, M3maniac napsal:

Vše je origo v původním stavu i laku😉 poctivých 90 tkm. Stálo 95% času v garáži a 5% se leštilo a jezdilo za slunného počasí o víkendu.

IMG_6180.png

IMG_6182.png

Já když to vidím, tak bych si naliskal!!! 🙄 Prostě někdy před dvaceti roky jsem prodával svoji E30, šestivál, dvoulitr, rok 1990. Dovezeno z Rakouska, 1.majitel důchodce (měl ji asi 12 let) a pak rok nějaká starší paní, najeto kolem 60 tkm. Když jsme to kupovali, tak jsme nevěřili vlastnímu zraku, když jsme to dovezli na technickou, tak nevěřících přibývalo. Prostě jako úplně nové auto. ...a já jsem ji po dvou letech prodal, za pakatel. Takhle chyba mladické nerozvážnosti je moje noční můra. Pokaždé když vidím "starou trojku" tak mě berou všichni čerti. Tím chci říct... máš super káru a hlavně ji neprodávej 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foceno za letu, ale naprosto parádní kousek👌

IMG_20230522_192508.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pandera napsal:

A jak myslíš, že mu tam přidělali ten rámeček?

No, ty díry z fabriky jsou ale ošetřené, resp. co jsem viděl spz natvrdo našroubované do zadního víka kufru, tak to "kvetlo", pravda je, že pod spz jsem se nedíval, takže připouštím, že se mohu mýlit, každopádně šrouby do spz je podle mě nevkusné řešení.

@Vladar91 Já takhle už STK absolvoval a v pohodě.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Vladar91 napsal:

Legálni je asi jenom rámeček ne?

Ne.

Tohle https://www.3market.cz/4918-f-vhb-paska-3m-cira--tloustka-2mm/?variantId=57177 je odpověď. Mám to na dvou autech přes čtyři roky, zima-sůl-kartáčová myčka. Když jsem sundaval od kamínků oťukanej nárazník pro lakýru, musel jsem RZ odříznout kytarovou strunou. Odtrhnout nešla ani za boha.

E: nelegální je pouze vrtání RZ a použití velkoplošných hlav šroubů, kvůli snížení čitelnosti RZ. Ovšem i to v rámci rozumu, kdy malé hlavy umístěné v rozích mimo znaky nikomu nevadí a STK pravidelně prochází bez povšimnutí.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...