Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Potkal jsem to na silnici a moc mě to nehromilo, jen další velká kráva pro fotbalový mámy. Docela mě to mrzí, ti kluci umí fakt hezký auta (GranTurismu, Quattroporte). Snad s něčím podobným nepřijde i Ferrari, to by pak i peklo zamrzlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Maserati Levante jsem se byl podívat, když byla v Karlíně předváděčka.. velká akce, celebrity, zahlédl jsem tam i Dospivu.. auto opěvováno. Pak jsem si sedl dovnitř a měl pocit levných plastů, nedomyšlené ergonomie a fakt, že se to dělá i v dýzlu znamená jediné .. je to koncipované pro lidi, kteří autům nerozumí a chtějí pozlátko.

Na Levante není, kromě motoru, pokud tam je ten nejsilnější benzín a ani ten není nic extra, jen má hezky naladěné výfuky, nic zajímavého a rozhodně nemá tu cenu, za kterou se prodává.

Trh ukáže za pár let, že je to jen bezcenný, italský, spotřební krám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"...že se to dělá i v dýzlu znamená jediné .. je to koncipované pro lidi, kteří autům nerozumí a chtějí pozlátko..."

Smutná pravda, bohužel, tento trend je však víceméně obecný... Jak psal kolega - další velká kráva pro fotbalový mámy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem o vikendu konecne videl na silnici prvni Alfa Romeo Gulia - teda spis u silnice - zrovna ji nakladali na odtahovku :( Coz mi trochu potvrzuje co mi tvrdil kamarad minuly tyden - ze v USA jsou neoficialne dokonce zastavene prodeje, protoze poruchovost je tak vysoka, ze nevi co s tim delat.

 

Pritom v USA mela Gulia snad 2 roky zpozdeni od slibovaneho uvedeni a uz pred rokem vychazeli clanky, ze na novinarskych dnech se klidne 3 predvadeci auta v prubehu dne porouchala tak, ze je museli odtahnout. To bylo jaro 2016, ted je leto 2017 a za rok nic nebyli schopni vyresit? 

 

Americky Consumer reports minuly mesic vydal clanek, ze Gulia kterou normalne koupili od dealera na testy, od koupe vicemene travi veskery cas v servisu a zatim nebyli schopni dokoncit ani test, na ktery ji koupili.  

 

Je vubec mozne v dnesni dobe tak domrvit auto, ze na jednu stranu projde vsemi bezpecnostnimi a homologacnimi testy a na druhou stranu je kazdy druhy kus vicemene nepojizdny po par tydnech? Skoda no, Sergio Marchionne pohrbil dalsi znacku, Chrysler pocitam do par let skonci jako automobilka (v portfoliu uz zbyly jen 2 auta z toho Chrysler 300 uz ma snad 15 let), Dodge nevim nevim a RAM a Jeep se nakonec proda nekam do Indie nebo Ciny.... ach jo. 

 

Pritom by to bylo tak krasne auto....

 

post-17375-0-43895600-1498520373_thumb.jpg

 

post-17375-0-57615400-1498520392_thumb.jpg

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tomu nerozumim, proc ma SUV 430hp? Na silnici s tim nikdy nebude takova legrace, jako se sportakem co ma 430hp, v terenu se nedostane dal nez jakekoliv jine ,,normalni´´ auto, vic toho do toho taky nedas jak do normalniho kombiku. Ale pred kavarnou budes asi za borce, to jo :) Vazne tomu nerozumim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me to nejak uniklo, nejake premotorovane SUVecka jsem uz ridil a cece nic. Jako zrychleni a tah v primce bomba, oproti treba stejnemu modelu s ,,normalnim´´ motorem je i podvozek jinde, ale porad s tim neni legrace jako treba s miatou s tretinovym vykonem...Dle ceho se prosim takove auto hodnoti? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...