Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

Hm, tak to mě trochu vadí, auto počítám, že za rok / dva půjde z domu, tak to abych ty řetězy vůbec někdy nasadil... asi půjdu do nějakých no-name, třeba Compass. 

 

Retaz sa kupuje na kontretny rozmer, teda niekolko rozmerov. Napr. retaz na 205/55/R16 nemusi sediet na 215/55/R16.
Ohladom vyberu - na Obi a spol sa vykasli, taka retaz nevydrzi ani par desiatok metrov. Za rozumny peniaz pozri (tusim cesku) firmu Pewag. Maju na stranke konfigurator.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsem prave dokoukal takovy jako Pulp Fiction po Norsku, ktery rozhodne doporucuju: Boj snezneho pluhu s mafii.

Nevidel nekdo? Ten mafioso si tam vozi zadek v naky hodne zajimavy kare. Tusite, co to je zac? Trosku se bojim, aby to nebyl elektromobil a nekdo me tady nevyplisnil... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Greven (P?l Sverre Valheim Hagen) jezdí v luxusním finském sportovním hybridu Fisker Karma. Vůz byl vyráběn ve Finsku v letech 2011 a 2012, je poháněn jedním benzínovým a dvěma elektrickými motory a na plnou nádrž a plně nabité baterie ujede 370 km. Sněžný pluh Nilse (Stellan Skarsg?rd) je upravený Mercedes-Benz Actros. Papa (Bruno Ganz) se nechává vozit v luxusním Maserati Quattroporte páté generace. (Saur.us)

 

 

https://www.csfd.cz/film/351849-boj-snezneho-pluhu-s-mafii/zajimavosti/?type=film

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem prave dokoukal takovy jako Pulp Fiction po Norsku, ktery rozhodne doporucuju: Boj snezneho pluhu s mafii.

Nevidel nekdo? Ten mafioso si tam vozi zadek v naky hodne zajimavy kare. Tusite, co to je zac? Trosku se bojim, aby to nebyl elektromobil a nekdo me tady nevyplisnil... :)

Viděl minulý týden. Je to Fisker Karma a je to elektro.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl minulý týden. Je to Fisker Karma a je to elektro.

Edit: Jo, odpověděl jsem dřív, než jsem dočetl vlákno, tak sorry.

 

 

Edit na druhou: A misto Edit jsem zmáčknul Reply, prostě honím příspěvky no, budu co nevidět něco potřebovat koupit. :-)

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokial sa nemylim tak predtym dizajnoval u Aston Martin.. a vraj v tomto roku chce obnovit vyrobu. Asi caka ze bitcoinovi milionari zacnu pustat perie a nakupovat hracky

 

edit: ja som to auto zaregistroval minuly rok - jazdi nim jeden chlapik zo susednej "vesnice". tiez som cumel ked som to prvykrat videl.. a este k tomu "u nas na vidieku" :D ale suhlasim s tym ze je to asi jedno z najkrajsich sucasnych aut

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni poradne muscle car. HEMI pro osobni auta se ma za rok udajne prestat vyrabet, zustane asi jen heavy duty verze pro pickupy, tak bylo potreba si jeste pred stehovanim z US zpatky do Evropy trochu uzit. Sice jen na par dni z pujcovny, ale i tak to bylo fajn. Mustang je sice mnohem modernejsi ale me za srdce bere mnohem vic Challenger. Jsem proste Mopar guy :)

 

Prumerna spotreba za celou dobu pujceni 12.1 l na 100 km. To by se dalo uzivit i v Evrope.

 

 

post-17375-0-47112400-1516047716_thumb.jpeg

 

post-17375-0-54388300-1516047705_thumb.jpeg

 

post-17375-0-70734400-1516047729_thumb.jpeg

 

http://www.youtube.com/watch?v=SpHUt7POgkk

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, před časem jsem vás zval na výstavu sportovních aut v Žákavé poblíž Plzně, tak už máme termín 26.5. Doufám, že můžu počítat s hojnou účastí a že tam uspořádáme i malý chronosraz :)

https://www.facebook.com/events/152675222149357/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...