Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Ahoj chlapi vonící benzínem (-:

 

Když už jsem si mákl s příspěvky v novém vlákně, tak jej dávám i tady.

Třeba se někdo chytnete a zaujme vás to (-:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/136628-setinové-rallye/

 

PS. Pavle (Pavelpu27), Žakavu tam samozřejmě taky doplním, ale setinovky to úplně není (-:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Na filmu Grand Prix jsem byl s bráchou u nás v kině, když to tady poprvé dávali a byl to nezapomenutelný zážitek. Chodili jsme u nás pravidelně i na Velkou cenu Prachovských skal, když jezdily formule 3, Hubáček s Lotusem, Ing. Ondřejík - když jsem k tomu něco hledal, našel jsem i smutný článek o havárii našich jezdců na Sachsenringu, o které jsem nevěděl .....

 

https://www.ceskeokruhy.cz/vzpominka-na-vladislava-ondrejika/

 

Formule 3 na okruhu v Jičíně asi v r. 1969

post-5787-0-41479800-1584981441_thumb.jpg

 

a něco nakonec ještě z filmu Grand Prix

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem po zimě házel korunou, které vytáhnu a zahřeju. Vyhrála GT3 Clubsport, sotva jsem vyjel z garáže, tak jsme pokořili 36t km :) už se těším na sezónu, po 4 měsících čekání přišly konečně i nové kola... Další kusy probudíme o víkendu :)

 

ty kola teda jsou! Uz se tesim na fotku az je prehodis, krasne auto 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jsem po zimě házel korunou, které vytáhnu a zahřeju. Vyhrála GT3 Clubsport, sotva jsem vyjel z garáže, tak jsme pokořili 36t km :) už se těším na sezónu, po 4 měsících čekání přišly konečně i nové kola... Další kusy probudíme o víkendu :)

nepůjdou starý do světa? Hodili by se mi:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar kluci :) dnes číslo dva, vyzvednuto po dvou měsících úprav. Můj street race. Celé auto zrepasovane a upravené. Motor, brzdy, spojka, podvozek, interiér, LSD diferak, prostě vše. Použité díly, Öhlins, HR, brembo, wavetrac, Recaro, Momo, IPD, fabspeed, atd. Pokud si taky někdo hrajete a řešíte nějaké úpravy, klidně napište, máme s tím za ty roky hodně zkušenosti :D pokračování příště

post-1461-0-07950800-1585421554_thumb.jpeg

post-1461-0-13946000-1585421600_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem gas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle cestu znám zpaměti, po 9 letech co jsem bydlel nahoře . . . každé ráno dolů dítě do školky, nějaký pojížďky a zase nahoru. A odpoledne znova. Ano, litujte mě :D I s civilními auty pokaždé rohlík, s tímhle to je extra radost :) krásný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...