Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

No není, ale on to staví ze starých 911, takže už jenom vstup je drahý a používá výhradně originální Porsche díly + ruční práce...

Když nevíš co s penězi?

Cece i tak je do drahý. Něco podobného teď řeším, znám ceny dílů, práce i kvalitního základu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Drahý to samozřejmě je, ale bude tam hrát roli i to, jestli to má Zulassung jako původní 911 = Porsche a nebo jestli je to Kaege tedy registrovaný výrobce apod. Pokud bude použito třeba 90 % nových originálních dílů ( a víme že Porsche v tomto ohledu není friendly) bude vstupní cena vysoko.

 

Mimo racionální důvody pak ale platí, že pokud se najdou kupci, tak proč ne.

 

Když se prodává RWB, Singer apod. Jiná liga je pak třeba RUF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalitu kaege hned tak někdo nepostavi.

Fakt.

Muzes postavit stejný auto a urcite levněji, ale ne stejne, urcite lépe, ale ne stejně.

Fakt. Kaege vlastní většinu skladových zásob látek a kůži Porsche. Běžný smrtelník bude kupovat vzorove i kvsliatativne stejnou látku, ale už to nebude mit ten punc originality. O svu na sedacce, který je obráceně asi vis

Většina staveb má jeden problem, jsou lepší než original.

A keage ti auto nalakuje stejne nekvalitne jako Porsche tehdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra je to krásný! Určitě si ho nekoupím, ale rád ho potkám na silnici a na parkovišti před restaurací si ho mlsně obejdu a pokochám se, vylepší se mi den. Cílovka je v tomhle případě omezená a jasně daná, tam problém s cenou nevidím. S plánovanou pár kusovou výrobou už vůbec ne. A vyčítat tvůrci, že chce vydělat max? Jako fakt? :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejrychlejsi určitě není. Nejsilnější jo. Měl jsem tu čest. Je to peklo. Ale jen rovně.

Jo titulek nechme stranou, je to pěkná sériovka a od US SUV nic jiného než "rovně" neočekávám, Cherokee mám rád a tohle mi udělalo radost. Pěkná alternativa k X5 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...