Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem vytáhl v týdnu Zeďoura po zimním spánku a zjistil jsem, že mi kape olej na svody (těsnění pod Ventildeklem). Takže zahájení sezóny, až 5. či 6. měsíc. Rovnou jsem koupil nové gumy a komplet tlumiče s uložením :) Hodím to nějakému mému mechošovi, ať to přehodí a uděláme Geometrii :D (ještě, že jsem nasál nějaké lidi z BMW k nám :D)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vytáhl v týdnu Zeďoura po zimním spánku a zjistil jsem, že mi kape olej na svody (těsnění pod Ventildeklem). Takže zahájení sezóny, až 5. či 6. měsíc. Rovnou jsem koupil nové gumy a komplet tlumiče s uložením :) Hodím to nějakému mému mechošovi, ať to přehodí a uděláme Geometrii :D (ještě, že jsem nasál nějaké lidi z BMW k nám :D)  

Doufam ze nejaky dvorni mechaniky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moco: potřeboval jsme si ulevit :D

 

M3maniac: Přesně, k nám do Somálska :)  Barvu máš krásnou!  

 

Byl jsem naštvaný, loni jsme na M54 udělal separátor a věci okolo a ventildekl byl čistý. V Říjnu jsem zavřel auto a odzimování rovnou s kapáním :( Letos to moc na Norsko nevypadá, tak aspoň udělám servis a počkám, zda budu moci vyrazit po létě :)

 

Čekáme na teplo :)

 

 

post-39724-0-03694900-1586537432_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Somalec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moco: potřeboval jsme si ulevit :D

 

M3maniac: Přesně, k nám do Somálska :)  Barvu máš krásnou!  

 

Byl jsem naštvaný, loni jsme na M54 udělal separátor a věci okolo a ventildekl byl čistý. V Říjnu jsem zavřel auto a odzimování rovnou s kapáním :( Letos to moc na Norsko nevypadá, tak aspoň udělám servis a počkám, zda budu moci vyrazit po létě :)

 

Čekáme na teplo :)

A mně se nejvíc líbí tvůj služebák, pokud si dobře pamatuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...