Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

před 6 minutami, dawe009 napsal:

Ti sem po víkendu postnu, co mi udělal expert Pepa s 22” diskem na Touaregu a ještě mi řekl, že to je chyba toho auta, protože z něj ty kola trčí.. Sice ti to nepomůže, ale třeba se ti uleví trochu..

Nemusíš, nejsem ten typ, kterej se pase na cizím neštěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Americkej napsal:

Když to si právě nemyslím. Krom toho jednoho orvanýho byla ta tři ostatní v docela přijatelným stavu. Tu sadu jsem dělal právě kvůli tomu čtvrtýmu orvanýmu. Tušit výsledek, koupil jsem za trojku jiný kolo a jenom přezul. Ušetřil bych 4 litry a měl celou sadu v origo nedokurveným laku. Máš recht, že jsou to jen kola, ale kola na hračku nemusej vypadat nahovno, ne? Si pamatuju, jak jsi nadával na oparkovaný kolo musťouše, paní jsi vinil neprávem.

Nojo, to víš, že mě to taky sralo ale nějak sem si zvyk a přestal to řešit. No jestli ty tři byly dobrý, tak to je slušná haluz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty tři asi takhle: Bez puchejřků, lehce oparkovaný, ale z toho bych se nehroutil. Stav před:

lz.thumb.JPG.72a68f3c3a917df3aeb37796f3f78def.JPG

Ale co už nadělám, nějak jsem vyšuměl a zejtra je tam nadělím. Fakt se mi to nechce zdlouhavě řešit. To zkurvený dám na pravou, abych na to nemusel moc koukat.

P.S. Spíš mi kluci napište, jestli mám tu dosedací plochu obrousit, nebo to tam poslat přes tu práškovou barvu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Americkej napsal:

Ty tři asi takhle: Bez puchejřků, lehce oparkovaný, ale z toho bych se nehroutil. Stav před:

 

Ale co už nadělám, nějak jsem vyšuměl a zejtra je tam nadělím. Fakt se mi to nechce zdlouhavě řešit. To zkurvený dám na pravou, abych na to nemusel moc koukat.

P.S. Spíš mi kluci napište, jestli mám tu dosedací plochu obrousit, nebo to tam poslat přes tu práškovou barvu?

Barvu na dosedací ploše sundat, divím se, že to nalakoval. 

A rovnou něco udělej st tou mřížkou chladiče není to moc hezký, mimochodem žádný eMko to nemá a už jsem to viděl i na oktávce.  😝

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude to celolak, jen předek (kapota a pravý blatník mají drobné kazy). Opět do původní Black Sapphire Metallic 475, co je tam z výroby. Souhlasím s Tebou, že v černý zanikaj linie, ale já nerad znásilňuju věci. Jinak se mi moc líbí v Le Mans Blue, Platinbronze i v bílý je to číča. Nejvíc je jich černejch a ve stříbrný Titansilber, ale tu už mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hosi mam dotaz. Mate nekdo zkusenost s nakupem alu kol z polskyho allegra? Je to vsechno blato nebo se daj koupit i slusny kola? Treba toto..

https://allegro.pl/oferta/felgi-17-5x112-mercedes-e-w124-w210-w211-w212-w213-9224250605?fromVariant=9408109990

Upraveno uživatelem CEGY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raz davno som si povedal,ze uz ine auto ako 4kolku nechcem......od vtedy som zastancom pohonu 4 kolies aj napriek nevyhodam ktore maju...Porsche ma o tom dnes znova presvedcilo a som rad ze som nevybral tu zadokolku...
20201220_145755-01-01.thumb.jpeg.e3b780962f9ec86c4eec8ae1d8e87355.jpeg

Zkus se podělit, v čem byla dnes ta čtyřkolka tak zázračná?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...