Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Panove. tak to vsechno dobre dopadlo, a ja jsem si splnil sen ( kolikaty uz ? ).

A mam jedenactku vzduchace! Problem je, ze je to auto stary jako ja, a tak ma ve svejch 33 letech par problemu.

Nic zasadniho, ale potrebuju udelat komplet brzdy a vyresit stahovacku okna.

Mate / znate nejakej fajn servis, spis mensiho charakteru, v Praze? ( do flat six, nebo porsky, popripade na prosek muzu dojet vzdycky ). Radsi bych nejakyho polonadsence, kterymu bych mohl u toho treba pomahat ( ja si to realne dokazu udelat sam, jen nemam kde, tady v Praze).
Díík Tomas

 

 

Snímek obrazovky 2021-03-26 v 19.52.33.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

911 uzasna, gratuluji ke splneni snu. Moje dream kara se po dvou letech objevila v ceske inzerci. Ale co cert nechtel, pres tri okresy. Jestli ji nekdo vyfoukne nez to Bures otevre, tak uz si od Agrofertu nekoupim nikdy nic (jakoze si na jejich produktech neujizdim ani ted, ale sem tam se neco v lednicce vyskytne). Fakt me to s..e, vzal bych si klidne tri respiratory na sebe a chcal v aute do pet lahve, abych nevystupoval v jinem okrese... Grrrrrr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, uff napsal:

911 uzasna, gratuluji ke splneni snu. Moje dream kara se po dvou letech objevila v ceske inzerci. Ale co cert nechtel, pres tri okresy. Jestli ji nekdo vyfoukne nez to Bures otevre, tak uz si od Agrofertu nekoupim nikdy nic (jakoze si na jejich produktech neujizdim ani ted, ale sem tam se neco v lednicce vyskytne). Fakt me to s..e, vzal bych si klidne tri respiratory na sebe a chcal v aute do pet lahve, abych nevystupoval v jinem okrese... Grrrrrr

Uffe, ty vole, ja jsem zrovna pritahl auto z Barcelony, neřeš, napiš a jeď😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nakonec jsem vyjel a uz je snad ruka v rukave (jen se desim, aby se prodavajici do pondelka nerozmyslel, nechtel zalohu). 

Nejsmutnejsi je, ze musi Spider z domu, dve auta pro radost si fakt neobhajim ani sam pred sebou. Uz zamackavam slzicku. :(

Jinak hlidek hafo a jedna zastavka dokonce probehla, dle rad z dfense jsem se nicim neprokazoval a rekl, ze jedu domu. Ptali se odkud a proc jsem vyjel mimo okres, ale slusne jsem jim vysvetlil, ze jim do toho snad nic neni. Domu mam narok jet a obcanku jsem predlozil. 

IMG_20201011_150850_517~3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, uff napsal:

No nakonec jsem vyjel a uz je snad ruka v rukave (jen se desim, aby se prodavajici do pondelka nerozmyslel, nechtel zalohu). 

Nejsmutnejsi je, ze musi Spider z domu, dve auta pro radost si fakt neobhajim ani sam pred sebou. Uz zamackavam slzicku. :(

Jinak hlidek hafo a jedna zastavka dokonce probehla, dle rad z dfense jsem se nicim neprokazoval a rekl, ze jedu domu. Ptali se odkud a proc jsem vyjel mimo okres, ale slusne jsem jim vysvetlil, ze jim do toho snad nic neni. Domu mam narok jet a obcanku jsem predlozil. 

IMG_20201011_150850_517~3.jpg

A jaky to bude vuz? :)

Gratulka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, uff napsal:

Jsem v takovy paranoie, ze mi ho nekdo vyfoukne, ze jsem to jeste nerekl ani doma (ten duvod je tam teda lehce jinej)

Ale pro mistni borce nuda, sed. Defakto nic, co by stalo za rec. Jsem skromnej kluk prosteho puvodu...

Mno, spider je parádní,  jestli jde kvuli nove akvizici z domu, tak to úplně nuda nebude..😉🤘🏻🤘🏻🤘🏻. Az to bude veřejné,  dej vedet, jsem napjatej👊🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...