Jump to content

PETROLHEAD - benzinovi sialenci

Guest maxigabrielg
 Share

Recommended Posts

Paráda, já začátkem června po třech dnech kongresu vylez v Hradci z Adalbertina a tam tohle 🙂 

IMG_5971.JPG

IMG_5974.JPG

IMG_5978.JPG

IMG_5980.JPG

Nelepil jste nekdo nalepky na gumy? Videl jsem to nedavno na jedne miate, fakt se mi to zalibilo a v zasilce chybi lepidlo. Udajne to jde i sekundakem, ale mam trosku strach, abych nemusel kupovat novou sadu... 

uff, a co chceš na ty pneumatiky lepit? No já jsem si barvičkou vymaloval nápis michelin na bílo, ale to mi bylo 20😉. Dnes mi to přijde kýčovité ….. Jinak dnes bylo fakt krásně i v Beskydech. P.S. v Kunčicích p/O jsem potkal Boxstera a pěkně jsme se svezli, někdo zdejší ? náhodou?😉

FA12043F-C6B2-483B-B8D4-D5897EDBAFA9.jpeg

před 3 minutami, M3maniac napsal:

uff, a co chceš na ty pneumatiky lepit? No já jsem si barvičkou vymaloval nápis michelin na bílo, ale to mi bylo 20😉. Dnes mi to přijde kýčovité ….. Jinak dnes bylo fakt krásně i v Beskydech. P.S. v Kunčicích p/O jsem potkal Boxstera a pěkně jsme se svezli, někdo zdejší ? náhodou?😉

Tohle bych chtel jako daily do rachoty na tech 27 km tam a 27 zpatky 👍

před 1 minutou, M3maniac napsal:

Však máš taky takové stejně červené né?🤣

No chtel jsem Ti to napsat, ze to neni Ferrari cervena, ale Porsche cervena jako to tvoje, ale nechtel jsem te urazit :)

Mas to krasny. Cerny, stribrny, modry nebo zluty jsou fajn, ale cerveny je imho nejhezci.

před 3 hodinami, M3maniac napsal:

Tak jsem porad dusi mladej kluk. :)) 

Mne ta NDckova miata prijde v ty cerveny barve takova nudne sterilni a jestli to bude hnusny, tak stejne gumy dlouho nevydrzej. 

Je to tohle, ale koupil jsem je ne za 4ku, ale za 1500 na ebay. Jenze bez lepidla, toho jsem si nevsimnul... :(

Screenshot_20220619-223033_Chrome.jpg

Tak jsem pixlu konečně přezul na zrenovované kola, jízdně úplně jiné auto než na původních 15" kolech a jako bonus to nevypadá ani špatně

1.jpg

2.jpg