Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 4. 1. 2023 v 19:15, CEGY napsal:

Nahod nějaký fotky. 

Tak jsem Ti chtěl cvaknout ty zaprášený poklady... A nenašel jsem klíč od garáže 😆 Nicméně třeba tahle kráska už asi 6 let trčí v garáži kvůli držákům na blinkry, protože ty gumoplasty se prostě  rozpadly. V hondě mě poslali někam, že podle toho krátkýho vinu to nenajdou. Nikde v zahraničí jsem to nenašel. A zatím se mi příčí tam dávat neorigo, protože jinak je to ve stavu jako nový, najeto asi 24tkm. Asi 2 roky jsem ty složitelný zbytky měl u kokota, co říkal že 3D tiskárna to v pohodě dá....

20230107_113304.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, (Miloš) napsal:

Tak jsem Ti chtěl cvaknout ty zaprášený poklady... A nenašel jsem klíč od garáže 😆 Nicméně třeba tahle kráska už asi 6 let trčí v garáži kvůli držákům na blinkry, protože ty gumoplasty se prostě  rozpadly. V hondě mě poslali někam, že podle toho krátkýho vinu to nenajdou. Nikde v zahraničí jsem to nenašel. A zatím se mi příčí tam dávat neorigo, protože jinak je to ve stavu jako nový, najeto asi 24tkm. Asi 2 roky jsem ty složitelný zbytky měl u kokota, co říkal že 3D tiskárna to v pohodě dá....

20230107_113304.jpg

Tak to udelej chytre. Kup si provizorne v motocomponents nahrady. 
http://www.motocomponents.cz/osvetleni/tycky-blinkru/

a az sezenes origo, vymenis je. 
Pribeh o provizorne naporad ti vykladat nebudu, na to bud prijdes nebo neprijdes. Ale minimalne budes mit blinkry na svem miste a to je dobrej zacatek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Ondrais napsal:

Mam v garazi jednu segru ;)  Sice me ctyrvalce moc neberou ale hezka je. 

9B7F142E-0CAD-4C94-8417-08D06B05815C.jpeg

Ta je moc hezká, mě se u toho VTčka líbil ten stav, zkraje jsem myslel na nějaký kafíčko, ale když jsem viděl, jak je to pěkný, bylo mi líto to kazit lidovou tvořivostí. S těma blinkrama mi asi stejně nic jinýho nezbude, možná pokusit se vyrobit nějakou náhradu, co nebude úplně stejná, ale bude držet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to stejne. Chtel jsem trochu upravovat, ale jak to je zachovaly a originalni tak to nejde. Ikdyz u jine Hondy jsem udelal upravu kde se k originalu da lehce hned vratit. Trochu se tim i setri ty origo dily do budoucna. Ale nejde o zadny kafe ale spis takovy jeste vic chrom retro. Neco jako legendarni 750K1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, M3maniac napsal:

Ani mi nemluv, dlouho jsem čekal  až to vyschne🤣. Jinak tvá kočka je sexy, co to máš za rok?

7A195BAF-7E12-42D2-9322-C9356424EA87.jpeg

84 ;-). No panečku,  to je nejakej filtr, nebo ta červená fakt takhle září? To je mazec 👍🏻👍🏻👍🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, M3maniac said:

Díky, včera jsem říkal kámošovi, že tohle se prostě neokouká.

911 sa nikdy neokouka 😉

Toto je tiez moj, zatial nesplneny, motoristicky sen - v zivote aspon jednu 911 a ked uz, tak s takymto atmosferickym motorom. Trochu nam tych verzii pribudlo v poslednom case, tak neviem ci nebudem mat problem s vyberom 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, Ondrais said:

Cim starsi, vetsi zazitek ;) tak bych si tim hlavu tolik nelamal.

👍 🙂 Niekedy v puberte, okolo roku 1985 plus minus, som nasiel otcovi schovany Playboy. Doteraz si pamatam reklamu na dvojstranke na ktorej bola biela 911. Trochu lepsie ako nasa vtedajsia 110R 😄, slintal som nad nou snad viac ako nad tymi babami 😆. Celkom by ma dnes zaujimalo, ktory model to bol. To by bola by pecka k takej istej sa raz dostat ^_^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 1. 2023 v 16:05, varjag napsal:

Pěknej den na projížďku;-)

20230107_152300.jpg

Vcera bylo na Miatu, ale Tvoje fotka nas rozhoupala ke dnesni projizdce. Kolik mas nadrz? Ja v soku, asi bude obrovska. Ujel jsem 250km v rezimu SPORT, spotreba 16l/100 a ukazuje mi to jeste 3/4 nadrze. To jsem fakt necekal, ze vozim vzadu cisternu s benzinem. 

Screenshot_20230108_195908_Instagram.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...