Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Simvás, blbej dotaz. Když mi auto neproleze emisema, co se s tím dá podniknout? Vždycky s tím byly problémy, ale nějak to technik nakonec vždycky vykouzlil, ale to bylo naposledy před dvouma rokama a mezitím se limity zase zpřísnily, tak se teď obávám nejhoršího. Jde o sporťáček pro zábavu, rok výroby 1996, takže rady typu dát do šrotu ne-é...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

28 minutes ago, Klotzman said:

imvás, blbej dotaz. Když mi auto neproleze emisema, co se s tím dá podniknout? Vždycky s tím byly problémy, ale nějak to technik nakonec vždycky vykouzlil, ale to bylo naposledy před dvouma rokama a mezitím se limity zase zpřísnily, tak se

Jak se zpřísnily limity? Emisní norma pro starší auto platí pořád stejná, ne? 

Otázkou spíš je, proč to auto neprochází emisema...  máš vyndanej kat nebo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba mu vypalit sadze!
Plus poriadny benzin, vyjazdit aspon pol nadrze krutou jazdou a pred EK to zahriat co sa da.
Mozno nove sviecky daco malo pomozu.
A potom nech sa deje vola bozia :)

Ako pise kolega, auto ma splnat normy s ktorymi bolo schalene do prevadzky. Ziadne EU5/6 nemoze ani teoreticky prejst. Co to ma v TP, Euro 3 mozno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zial, neporadim ti, neviem ako to u vas funguje.
U nas su uz vsade kamery, vsetko sa zaznamenava. Do minuleho roka som mal vtedy uz 17-rocny focus, ktory mal svoje muchy a neviem co by sa stalo na STK. EK bola v pohode, to som si isty. Tak som to nechaval robit cez servis. Oni sa o vsetko postarali a len mi nasledne povedali, co by sa malo riesit. Samozrejme auto nemohlo byt zas uplny srot...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost při emisích byla taková, že auto bylo lehce přes hranici povolených emisí (euro 0), po poradě s technikem jsem vyměnil olej s filtrem, všechny svíčky a kabely ke svíčkám. Při opakovaném měření vše ok, emise na spodní hranici.... Pokud motor nebere olej, zkusil bych vyměnit olej a svíčky a mělo by to pomoci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro absenci vhodnějšího vlákna (aspoň jsem o veteránech žádné nenašel) se chci zeptat zde. Přítelkyně, resp. její dcery, zdědily 6 aut BMW, v různém stavu, některá bez TP, jiná s. Něco jsou dle mého vraky, vhodné možná na ND, něco by bylo vhodné na velkou renovaci a dvě auta jsou v celkem pěkném stavu, i když i na nich je dost práce (stříbrné 528 a novější zelené, které je i pojízdné). Protože k nim nemá vztah, ráda by je prodala (popř. něco hodila do šrotu), ale téměř netuší, jaká by mohla být jejich hodnota, rád bych se touto cestou zeptal, zda není mezi místními fandy veteránista a fanda značky BMW, který by poradil, pomohl ocenit, případně nevěděl o případných zájemcích nebo měl sám zájem. Snad není tento příspěvek proti pravidlům. Předem děkuji. Pěkný den.

IMG_20230121_104223~01.jpg

IMG_20230121_104810.jpg

IMG_20230121_105453.jpg

IMG_20230121_110147.jpg

IMG_20230121_105802~01.jpg

IMG_20230121_124006~01~01.jpg

IMG_20230121_123928.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Letosni Jeep Easter Safari trochu slabsi rekl bych, ale bavi me ty jejich barvy... Tuhle magentu bych si na wranglera z fleku koupil :)

cn023-015jp-6424c75e25274.jpg.58ba28c8fc299ef8e09996f8880edc17.jpg

 

cn023-053jp-6424c7696cec0.jpg.fc67b2cc6faa509b0e95bf26ce7120b5.jpg

cn023-060jp-6424c75609dd1.jpg.79321362102803c8d14e84736deec04f.jpg

A ten Grand Wagoneer (obecne, ne tenhle Overland concept na fotce) - ja to proste nechapu, ze chteji konkurovat Full size luxusnim SUV, ale ten design je otresnej u auta zacinajiciho na $100k...  

Stejne jako soucasny (koncici) Cherokee... to auto melo takovy ohromny potencial, a opet to zabili a Cherokee konci bez nastupce. 

 

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 3. 2023 v 7:39, Ivan Lelák napsal:

Pro absenci vhodnějšího vlákna (aspoň jsem o veteránech žádné nenašel) se chci zeptat zde. Přítelkyně, resp. její dcery, zdědily 6 aut BMW, v různém stavu, některá bez TP, jiná s. Něco jsou dle mého vraky, vhodné možná na ND, něco by bylo vhodné na velkou renovaci a dvě auta jsou v celkem pěkném stavu, i když i na nich je dost práce (stříbrné 528 a novější zelené, které je i pojízdné). Protože k nim nemá vztah, ráda by je prodala (popř. něco hodila do šrotu), ale téměř netuší, jaká by mohla být jejich hodnota, rád bych se touto cestou zeptal, zda není mezi místními fandy veteránista a fanda značky BMW, který by poradil, pomohl ocenit, případně nevěděl o případných zájemcích nebo měl sám zájem. Snad není tento příspěvek proti pravidlům. Předem děkuji. Pěkný den.

IMG_20230121_104223~01.jpg

IMG_20230121_104810.jpg

IMG_20230121_105453.jpg

 

Ty 3 jsou moc pekne! Je to hodne zrezle? 

@M3maniac co ty na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, M3maniac napsal:

Ivane , promiň že jsem tento topic přehlédl. U těchto aut jde o vzácnost ( počet vyrobených kusů ) a o technický stav a bojím se, že stav nebude úplně perfektní. Jinak jsem u kámoše na oslavě a žádnou trojku nevidím Martine 😉asi jsem slepý 🤣

mrkni doma, když to rozdelas, tak tam jsou 3x staré 5tky tuším 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...