Přejít na obsah

Vyroba watchwinderu


Graph

Doporučené příspěvky

diky, to ja prave nevim, jsem elektronepolibenej, koupil jsem to bez trafa, jede to na dva burty, ale z toho linku si snad neco vyberu (resp. popadnu winder a zajdu do Myslikovy), diky

Upraveno uživatelem beeman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dva buřty jsou 3 V. Tak podle toho vybírej. A proud aspoň 1 A, ať to nehoří. Nebo vzít ten USB z telefonu a do série zapojit 3 křemíkové diody, tím se srazí napájení na 3 V. Ale ani těch 5 V by tomu nemělo ublížit, akorát se bude točit rychleji.

Nabíječku z telefonu navrhuji proto, že se jich všude válí plno zadarmo.

Před ten zdroj do zásuvky nějaké spínací hodiny a máš vlastně všechno.

https://www.google.cz/search?q=sp%C3%ADnac%C3%AD+hodiny&client=firefox-b&biw=923&bih=442&tbm=isch&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwj_uvj4zNzRAhUBBBoKHW2sBEQQ_AUIzwEoAQ

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Asi před 12 letyjsem tady prezentoval 2 vrtiče samodomo.   Poháněné motorkem na 220v a řízené časovými spínacími zásuvkami,  s převodovkou ze zapisovače teploty. No a před časem nás soused nad námi vytopil, do vrtičů nateklo a  bylo po motorech.  Mám slíbené ty samé, ale zatím nejsou.  Zkoušel jsem několik  motorků s plastovou převodovkou všechny jsem zavrhl pro hlučnost. Mám doma ještě Conrada, ten je perfektně tichý. Nevím co použít když nebude ten co jsem tam měl.

IMG_20220124_110715.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...