Přejít na obsah

PANERAI PAM562 LUMINOR 8 DAYS BASE


Bradkoun

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Panerai, titan, 8 denní nátah, nádhera. Posledních 15 let jsem nosil jen titanové hodinky (alespoň pouzdro) a teď jsem zkusil PO v oceli a nemůžeme si na sebe zvyknout. Pro lepší představu, kolik váží? Klidně i s řemenem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak je zkusím zvážit, ale ocelová motýlovka je možná těžší než pouzdro.

Jo a doufám, že je nikdo v Carollinu ani jinde nekoupí a budou navždy jediný na fóru. :lol2:

A někdy bych zase mohl dát fotky, ale gougy je nepřekonatelnej. Jó chce to holt asi makroobjektiv na stativu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Právě jsem našel svoje dreamwatch. Mají všechno: neobvyklý materiál, in-house kalibr, prakticky dlouhý nátah a číselník, který je odlišuje od ostatních Panerai... Tak doufám, že jednou budu moct to tvoje přání NEsplnit - a pořídit si je taky :-) Ale to bude až za dlouho, zatím si je užívej naplno!

 

 

Nějak je zkusím zvážit, ale ocelová motýlovka je možná těžší než pouzdro.

Jo a doufám, že je nikdo v Carollinu ani jinde nekoupí a budou navždy jediný na fóru. :lol2:

A někdy bych zase mohl dát fotky, ale gougy je nepřekonatelnej. Jó chce to holt asi makroobjektiv na stativu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Naprosto parádní kousek! :thumbsup_anim:  PAM v titanu se fakt moc nevidí, ale hodně jim to sluší a tak, jak si vůbec tu myšlenku PAM představuji, tak mi to přijde jako perfektní materiál. Na titan nedám dopustit, krasně lehký a z vlastní zkušenost několika let s titanovými hodinkami - snad nic tak fantasticky nepřežívá všemožné útrapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Jediná nevýhoda titanu je, že nejde vyblejskat,  a i když už ano, tak nevydrží.   Ostatní jsou jen výhody.   Pevnost ocele,  pamět materiálu ( mám u brejlí a fakt se hodí),  váha,  antimagnetičnost,  tepelná vodivost a to i ta el. je menší než u ocele.   Ne nadarmo z toho nasa dělá vše co jde.   Jen to zachází asi jako mosaz.  Chytí to takovou šedou patinu.

A k pamům mi ten titan sedí líp, než leštěná ocel.  Je to na vkusu každého soudruha,  ale nutno si uvědomit i historii produktu.   A bronz je oproti titanu mnohem větší bláto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...