Přejít na obsah

Oris Divers Sixty-Five


Chumpus

Doporučené příspěvky

Seiko, vyĎiš.. VYYĎIŠ?!?!

 

To bylo první, co mě napadlo :D

V podstatě by stačilo jen vyměnit ciferník a změnit logo na dýnku, co? :D

 

presne.. :) keby Seiko urobilo remake 62mas, limitku v takom rozumnom pocte, boli by to zrejme najziadanejsie Seiko vsetkych cias. Hi Beat kaliber alebo nejaky 9S automat z GS.. no nic, naspat na zem. Pekne Orisy.

 

vy uz jste jak ta damasko sekta... :) vsechno dobre je ma puvod v seiko :)

 

pouzdro je uplne jine, cifr je jiny a rucky taky. mozna malo piju, ale me pripadaji uplne jine od 62mas...

 

toto bych od orisu necekal, uplne mimo soucasnou kolekci a musim rict, ze hoodne povedene!

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy uz jste jak ta damasko sekta... :) vsechno dobre je ma puvod v seiko :)

 

pouzdro je uplne jine, cifr je jiny a rucky taky. mozna malo piju, ale me pripadaji uplne jine od 62mas...

 

toto bych od orisu necekal, uplne mimo soucasnou kolekci a musim rict, ze hoodne povedene!

spis chlapci vzdychaji, proc Seiko taky neudela takovou paradni retro reedici 62MAS, nez ze by porovnavali Oris se Seiko... Upraveno uživatelem pebe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis chlapci vzdychaji, proc Seiko taky neudela takovou paradni retro reedici 62MAS, nez ze by porovnavali Oris se Seiko...

 

přesně tak...

já jsem velký fanda Orisu, viz moje historie na fóru, takže do srovnání se Seiko bych nešel :)

 

mea culpa - pak jsem nepochopil ty komentare  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně příjdou (téměř) dokonalé...miluju tyhle vintage reedice a zjišťuju, že se mi na hodinkách líbí, i na potápkách, když nemají ochranu korunky co vystupuje z pouzdra. Datumovku pořešili perfektně. Jediné co mi trochu "vadí" je ta WR. Je to ale asi spíš pocitová věc neboť v běžném životě bude těch 100m dostačujících, ale tak nějak prostě mám za to, že potápky do vody mají alespoň 200m (150m ať nežeru...). Každopádně jsou nádherné a asi je chci  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

Mně příjdou (téměř) dokonalé...miluju tyhle vintage reedice a zjišťuju, že se mi na hodinkách líbí, i na potápkách, když nemají ochranu korunky co vystupuje z pouzdra. Datumovku pořešili perfektně. Jediné co mi trochu "vadí" je ta WR. Je to ale asi spíš pocitová věc neboť v běžném životě bude těch 100m dostačujících, ale tak nějak prostě mám za to, že potápky do vody mají alespoň 200m (150m ať nežeru...). Každopádně jsou nádherné a asi je chci  :frusty:

Uplne suhlasim uvazoval som na vymenou svojich Oris divers za tieto ale ta WR by bola krok spat  :wallbash:  :wallbash:  :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...